Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
donaldkirkwood
0
Followers
0
Following
Fenton, Michigan
donaldkirkwood
is watching
The Old Man
2x05
"XII"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
27
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Top Gun: Maverick
26,282 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,636 votes
7
— Good
75%
To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb
378 votes
9
— Superb
74%
Air
5,976 votes
8
— Great
74%
Ronnie O'Sullivan: The Edge of Everything
56 votes
7
— Good
74%
The Woman King
4,257 votes
7
— Good
73%
Prey
13,211 votes
7
— Good
73%
Killers of the Flower Moon
9,022 votes
6
— Fair
73%
Elvis
8,560 votes
6
— Fair
72%
Sisu
5,711 votes
6
— Fair
71%
Pearl
4,934 votes
8
— Great
69%
Triangle of Sadness
6,150 votes
7
— Good
68%
Kelsey Cook: The Hustler
28 votes
8
— Great
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,694 votes
6
— Fair
66%
Paradise Highway
988 votes
7
— Good
66%
God Is a Bullet
882 votes
8
— Great
66%
Below Her Mouth
1,647 votes
7
— Good
65%
Beau Is Afraid
2,226 votes
6
— Fair
64%
Terror on the Prairie
603 votes
6
— Fair
64%
About My Father
1,234 votes
6
— Fair
63%
Napoleon
6,534 votes
8
— Great
63%
The Marsh King's Daughter
1,178 votes
8
— Great
62%
Asteroid City
4,984 votes
6
— Fair
62%
Vesper
2,301 votes
7
— Good
61%
Mob Land
504 votes
7
— Good
58%
The Royal Hotel
920 votes
6
— Fair
53%
Buddy Games: Spring Awakening
163 votes
6
— Fair
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch