trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hajnal Dóra
8
followers
Wien, Österreich
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
65
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Stranger Things
52,933 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,374 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,787 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,069 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,112 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,058 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,050 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,894 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
13,679 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,088 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,756 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,819 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,070 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
11,007 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,679 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Severance
8,825 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fleabag
8,741 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Euphoria
8,131 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,055 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Killing Eve
6,268 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Night Of
5,877 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mare of Easttown
5,290 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Atypical
4,964 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sinner
4,854 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Night Manager
4,670 votes
10
— Totally Ninja!
80%
After Life
4,662 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Bridgerton
4,630 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sharp Objects
4,341 votes
10
— Totally Ninja!
73%
I Am Not Okay with This
3,717 votes
10
— Totally Ninja!
86%
When They See Us
3,568 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Dead to Me
3,293 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Yellowjackets
2,996 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Maid
2,262 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Unorthodox
2,226 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Shrinking
2,047 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Years and Years
1,748 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mayor of Kingstown
1,568 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Patrick Melrose
1,222 votes
10
— Totally Ninja!
85%
It's a Sin
1,015 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Escape at Dannemora
938 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Brothers Sun
871 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Olive Kitteridge
810 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Quicksand
808 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Des
758 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Time
737 votes
10
— Totally Ninja!
75%
I Know This Much Is True
727 votes
10
— Totally Ninja!
81%
This Is Going to Hurt
675 votes
10
— Totally Ninja!
72%
A Very English Scandal
574 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Liar
460 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Pagan Peak
376 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Pembrokeshire Murders
350 votes
10
— Totally Ninja!
70%
A Christmas Carol
311 votes
10
— Totally Ninja!
55%
Peppa Pig
292 votes
10
— Totally Ninja!
72%
White House Farm
285 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis
246 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Victim
233 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Umbre
200 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Girl Before
190 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Golden Life
171 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Too Close
152 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup