trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hajnal Dóra
8
followers
Wien, Österreich
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
142
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
79%
The Big Bang Theory
61,007 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,914 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,362 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,723 votes
6
— Fair
88%
Rick and Morty
29,403 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,782 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,052 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,666 votes
2
— Terrible
82%
Modern Family
25,299 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,233 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,764 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,107 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Family Guy
18,851 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,051 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,041 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,890 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,755 votes
7
— Good
80%
Sex Education
13,673 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,087 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,082 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,753 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,114 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
11,813 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,066 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,676 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
11,006 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,150 votes
8
— Great
86%
Severance
8,814 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fleabag
8,737 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Euphoria
8,127 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Crown
7,195 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,053 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Riverdale
7,382 votes
8
— Great
75%
The OA
6,588 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,266 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Night Of
5,875 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Killing
5,857 votes
7
— Good
78%
Bodyguard
5,752 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,689 votes
7
— Good
82%
Mare of Easttown
5,287 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Taboo
5,330 votes
7
— Good
80%
Atypical
4,963 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sinner
4,853 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Skins
4,667 votes
8
— Great
80%
After Life
4,662 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Night Manager
4,670 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Bridgerton
4,592 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sharp Objects
4,339 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Elite
4,449 votes
8
— Great
84%
Utopia
4,074 votes
6
— Fair
76%
Dexter: New Blood
4,226 votes
7
— Good
86%
When They See Us
3,567 votes
10
— Totally Ninja!
73%
I Am Not Okay with This
3,717 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Wayward Pines
3,726 votes
8
— Great
82%
Unbelievable
3,483 votes
9
— Superb
76%
The Haunting of Bly Manor
3,614 votes
7
— Good
77%
Dead to Me
3,293 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Outsider
3,366 votes
7
— Good
76%
Yellowjackets
2,993 votes
10
— Totally Ninja!
75%
How to Sell Drugs Online (Fast)
2,675 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup