trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dose420
0
followers
Omicron Persei 8
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
160
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
85%
Friends
41,485 votes
7
— Good
88%
Rick and Morty
29,560 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,224 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,702 votes
7
— Good
85%
Archer
11,485 votes
7
— Good
79%
Bones
9,850 votes
7
— Good
73%
2 Broke Girls
9,052 votes
7
— Good
81%
Bob's Burgers
7,357 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,244 votes
7
— Good
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,290 votes
7
— Good
69%
The Book of Boba Fett
7,155 votes
7
— Good
82%
Fallout
6,520 votes
7
— Good
79%
Reacher
6,551 votes
7
— Good
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,027 votes
7
— Good
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,200 votes
7
— Good
73%
Titans
5,709 votes
7
— Good
75%
The Last Ship
5,589 votes
7
— Good
81%
Star Trek: Voyager
5,386 votes
7
— Good
81%
Silo
5,361 votes
7
— Good
80%
Stargate Universe
4,890 votes
7
— Good
75%
Shadow and Bone
4,854 votes
7
— Good
78%
Charmed
4,754 votes
7
— Good
82%
Chicago Fire
4,078 votes
7
— Good
71%
Defiance
4,341 votes
7
— Good
80%
Angel
3,827 votes
7
— Good
77%
The O.C.
3,858 votes
7
— Good
80%
Alias
3,623 votes
7
— Good
84%
Farscape
3,044 votes
7
— Good
80%
One Tree Hill
2,909 votes
7
— Good
77%
Lost Girl
2,891 votes
7
— Good
76%
The Terminal List
2,911 votes
7
— Good
78%
Tulsa King
2,590 votes
7
— Good
76%
Pokémon
2,484 votes
7
— Good
66%
Anger Management
2,392 votes
7
— Good
75%
Last Man Standing
2,187 votes
7
— Good
72%
Full House
2,211 votes
7
— Good
71%
Monarch: Legacy of Monsters
2,202 votes
7
— Good
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,208 votes
7
— Good
79%
Dark Angel
2,048 votes
7
— Good
76%
Legend of the Seeker
2,067 votes
7
— Good
77%
3rd Rock from the Sun
2,053 votes
7
— Good
74%
Home Improvement
1,970 votes
7
— Good
75%
Vikings: Valhalla
1,962 votes
7
— Good
75%
ALF
1,779 votes
7
— Good
74%
Xena: Warrior Princess
1,779 votes
7
— Good
62%
The Cleveland Show
1,856 votes
7
— Good
74%
The Nanny
1,672 votes
7
— Good
72%
Sabrina, the Teenage Witch
1,695 votes
7
— Good
80%
Quantum Leap
1,558 votes
7
— Good
75%
The A-Team
1,598 votes
7
— Good
79%
Courage the Cowardly Dog
1,471 votes
7
— Good
75%
Nashville
1,505 votes
7
— Good
72%
Dawson's Creek
1,488 votes
7
— Good
72%
Roseanne
1,342 votes
7
— Good
80%
The Wonder Years
1,148 votes
7
— Good
72%
Brickleberry
1,195 votes
7
— Good
72%
Andromeda
1,151 votes
7
— Good
74%
Lockwood & Co.
1,081 votes
7
— Good
73%
The Flintstones
1,038 votes
7
— Good
77%
Pinky and the Brain
966 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup