trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Douk0
1
follower
Italy
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
167
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
97,764 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,239 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,385 votes
8
— Great
89%
Hunter x Hunter
4,753 votes
6
— Fair
89%
Game of Thrones
131,625 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Over the Garden Wall
4,182 votes
6
— Fair
88%
Rick and Morty
29,612 votes
6
— Fair
87%
Attack on Titan
14,371 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,858 votes
7
— Good
86%
Boris
441 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,543 votes
6
— Fair
86%
Futurama
19,660 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,448 votes
8
— Great
86%
Dark
17,165 votes
9
— Superb
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,580 votes
8
— Great
85%
Dragon Ball Z
6,292 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,711 votes
6
— Fair
85%
Black Mirror
28,958 votes
9
— Superb
85%
Strappare lungo i bordi
978 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Romanzo Criminale
388 votes
8
— Great
85%
Friends
41,533 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,225 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,194 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,790 votes
6
— Fair
84%
Violet Evergarden
2,148 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,559 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,278 votes
5
— Meh
84%
Community
20,332 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,185 votes
8
— Great
84%
Saint Seiya
814 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,413 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,929 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,119 votes
7
— Good
83%
Dragon Ball
4,765 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,349 votes
7
— Good
83%
Gilmore Girls
6,646 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,941 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,733 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,760 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,616 votes
6
— Fair
82%
Big Little Lies
7,079 votes
5
— Meh
82%
Mare of Easttown
5,326 votes
7
— Good
82%
Money Heist
17,336 votes
4
— Poor
81%
The Leftovers
7,801 votes
3
— Bad
81%
Euphoria
8,191 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,861 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How to Get Away with Murder
10,237 votes
7
— Good
81%
Penny Dreadful
8,306 votes
7
— Good
81%
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works
1,192 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,744 votes
6
— Fair
80%
Watchmen
7,107 votes
7
— Good
80%
After Life
4,691 votes
6
— Fair
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,157 votes
8
— Great
80%
Fairy Tail
2,498 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Overlord
1,617 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,926 votes
7
— Good
80%
Toradora!
1,904 votes
8
— Great
80%
Monk
3,890 votes
7
— Good
80%
The Young Pope
2,047 votes
7
— Good
79%
In Treatment
606 votes
6
— Fair
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup