trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Draackje
322
followers
Netherlands
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
44
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,324 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,162 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,490 votes
7
— Good
84%
Suits
24,258 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,466 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,651 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,453 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
22,970 votes
7
— Good
77%
The 100
20,100 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,490 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,464 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,207 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,871 votes
7
— Good
84%
Scrubs
13,375 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,590 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,327 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
11,011 votes
7
— Good
83%
White Collar
10,053 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,766 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,378 votes
7
— Good
74%
Star Trek: Discovery
8,526 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,799 votes
7
— Good
69%
Glee
8,291 votes
7
— Good
76%
Gossip Girl
7,210 votes
7
— Good
85%
Rome
6,779 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,920 votes
7
— Good
78%
The Orville
5,849 votes
7
— Good
76%
Desperate Housewives
5,569 votes
7
— Good
76%
See
4,810 votes
7
— Good
77%
The Morning Show
4,113 votes
7
— Good
83%
Fullmetal Alchemist
3,845 votes
7
— Good
80%
The Rookie
3,654 votes
7
— Good
78%
Star Wars Rebels
3,410 votes
7
— Good
74%
Caprica
2,491 votes
7
— Good
76%
Devious Maids
1,314 votes
7
— Good
72%
Ugly Betty
1,227 votes
7
— Good
75%
Tehran
884 votes
7
— Good
80%
Wonderfalls
610 votes
7
— Good
76%
ThunderCats
497 votes
7
— Good
77%
Black Dynamite
260 votes
7
— Good
70%
Little Voice
207 votes
7
— Good
83%
Nature's Great Events
105 votes
7
— Good
73%
First Life
57 votes
7
— Good
71%
Gooische Vrouwen
49 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup