trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Draackje
320
followers
Netherlands
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
117
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
96,826 votes
7
— Good
92%
The Wire
15,410 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,540 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth
4,686 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,078 votes
5
— Meh
91%
Chernobyl
25,826 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,539 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Life
1,022 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
130,680 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,002 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,081 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Human Planet
601 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,137 votes
8
— Great
87%
Africa
498 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Frozen Planet
787 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,630 votes
9
— Superb
87%
Fawlty Towers
2,906 votes
6
— Fair
86%
Ted Lasso
11,640 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,339 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,133 votes
8
— Great
85%
Rome
6,752 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,618 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,640 votes
8
— Great
85%
Friends
41,169 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,609 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,451 votes
9
— Superb
84%
The Boys
23,775 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,148 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,543 votes
7
— Good
84%
Battlestar Galactica
799 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,869 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,280 votes
7
— Good
84%
Scrubs
13,314 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,560 votes
7
— Good
84%
The Good Wife
5,509 votes
8
— Great
84%
Suits
24,136 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,820 votes
8
— Great
83%
The Killing
1,072 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,285 votes
7
— Good
83%
Nature's Great Events
105 votes
7
— Good
83%
Pushing Daisies
3,650 votes
8
— Great
83%
White Collar
10,016 votes
7
— Good
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,053 votes
5
— Meh
83%
Fullmetal Alchemist
3,832 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,624 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,409 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,671 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,327 votes
7
— Good
82%
Veep
4,655 votes
6
— Fair
82%
Castle
11,646 votes
8
— Great
81%
X-Men: The Animated Series
1,656 votes
8
— Great
81%
Lost
32,591 votes
5
— Meh
81%
How I Met Your Mother
41,322 votes
7
— Good
80%
Wonderfalls
608 votes
7
— Good
80%
The Rookie
3,562 votes
7
— Good
80%
The Office
3,985 votes
4
— Poor
79%
Merlin
6,094 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,905 votes
7
— Good
79%
The Walking Dead
65,623 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,822 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup