trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sophie
6
followers
Paradis
17
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
68
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
81%
Prison Break
22,796 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,108 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,286 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,795 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,476 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,318 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,878 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,773 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,679 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,339 votes
8
— Great
68%
Supergirl
8,534 votes
5
— Meh
73%
Hawkeye
8,139 votes
8
— Great
69%
Glee
8,300 votes
7
— Good
83%
The Originals
7,419 votes
8
— Great
76%
Gossip Girl
7,217 votes
7
— Good
80%
Cobra Kai
6,563 votes
8
— Great
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,125 votes
7
— Good
79%
Merlin
6,119 votes
7
— Good
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,020 votes
6
— Fair
83%
Schitt's Creek
5,025 votes
7
— Good
74%
Locke & Key
4,826 votes
7
— Good
78%
Travelers
3,825 votes
6
— Fair
85%
Mob Psycho 100
2,870 votes
9
— Superb
70%
Emily in Paris
2,960 votes
7
— Good
77%
Outer Banks
2,578 votes
7
— Good
84%
Violet Evergarden
2,140 votes
9
— Superb
79%
Death Parade
2,062 votes
8
— Great
85%
Berserk
1,849 votes
7
— Good
80%
Phineas and Ferb
1,904 votes
8
— Great
69%
Inventing Anna
1,938 votes
6
— Fair
82%
Queen of the South
1,765 votes
9
— Superb
66%
Man Vs Bee
1,762 votes
6
— Fair
66%
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
1,758 votes
6
— Fair
65%
Insatiable
1,738 votes
3
— Bad
80%
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
1,078 votes
8
— Great
78%
Tokyo Revengers
1,021 votes
8
— Great
75%
The Summer I Turned Pretty
1,021 votes
7
— Good
80%
Dragons
938 votes
8
— Great
75%
H2O: Just Add Water
958 votes
7
— Good
78%
Daisy Jones & the Six
893 votes
9
— Superb
69%
Stay Close
868 votes
6
— Fair
77%
One Day
745 votes
7
— Good
71%
One of Us Is Lying
755 votes
7
— Good
83%
Heartland
590 votes
5
— Meh
75%
91 Days
619 votes
9
— Superb
82%
Barakamon
591 votes
8
— Great
70%
Rent-a-Girlfriend
617 votes
7
— Good
64%
Welcome to Eden
583 votes
5
— Meh
74%
My ID is Gangnam Beauty
521 votes
8
— Great
66%
Greenhouse Academy
419 votes
7
— Good
74%
Austin & Ally
360 votes
6
— Fair
84%
LINK CLICK
302 votes
9
— Superb
76%
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
314 votes
8
— Great
69%
Hitler: The Rise of Evil
311 votes
6
— Fair
64%
Why the Hell are You Here, Teacher!?
254 votes
3
— Bad
66%
Surviving Summer
236 votes
6
— Fair
72%
Narco-Saints
221 votes
8
— Great
71%
Nowhere Boys
201 votes
7
— Good
67%
Northern Rescue
195 votes
7
— Good
69%
Handa-kun
163 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup