trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
durban555
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
46
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Mad Max: Fury Road
46,632 votes
8
— Great
71%
Jurassic World
40,703 votes
8
— Great
78%
X-Men: Days of Future Past
31,562 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
29,043 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,563 votes
8
— Great
74%
War for the Planet of the Apes
23,871 votes
8
— Great
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,937 votes
8
— Great
67%
Terminator Genisys
18,320 votes
8
— Great
72%
Game Night
17,347 votes
8
— Great
70%
Red Sparrow
14,709 votes
8
— Great
81%
Serenity
11,599 votes
8
— Great
67%
It Follows
11,072 votes
8
— Great
71%
Cinderella
10,473 votes
8
— Great
75%
Molly's Game
9,864 votes
8
— Great
73%
The Mule
9,115 votes
8
— Great
68%
Steve Jobs
8,702 votes
8
— Great
75%
Southpaw
8,671 votes
8
— Great
69%
Burnt
7,231 votes
8
— Great
68%
Run All Night
5,568 votes
8
— Great
70%
All the Money in the World
5,132 votes
8
— Great
64%
Replicas
5,104 votes
8
— Great
59%
The Titan
4,262 votes
8
— Great
71%
Battle of the Sexes
3,537 votes
8
— Great
67%
Child 44
3,088 votes
8
— Great
70%
American Animals
3,000 votes
8
— Great
57%
Velvet Buzzsaw
2,949 votes
8
— Great
81%
Apollo 11
2,361 votes
8
— Great
74%
Woman in Gold
2,267 votes
8
— Great
64%
Misconduct
1,885 votes
8
— Great
77%
The Last Full Measure
1,493 votes
8
— Great
74%
Deep Web
1,273 votes
8
— Great
57%
Final Girl
1,248 votes
8
— Great
60%
The Beyond
1,241 votes
8
— Great
65%
Criminal Activities
1,117 votes
8
— Great
68%
Steve Jobs: The Man in the Machine
834 votes
8
— Great
54%
Diablo
817 votes
8
— Great
63%
Elizabeth Harvest
791 votes
8
— Great
77%
The Seven Five
454 votes
8
— Great
74%
Conor McGregor: Notorious
439 votes
8
— Great
74%
Bigger Stronger Faster*
367 votes
8
— Great
58%
The Phoenix Incident
191 votes
8
— Great
77%
A Good American
119 votes
8
— Great
75%
The Patent Scam
32 votes
8
— Great
74%
American Chaos
24 votes
8
— Great
80%
Drug$
21 votes
8
— Great
81%
The Minds of Men
10 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup