trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Duxast33
7
followers
Sobinka, Vladimirskaya Oblast'
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
239
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
86%
Pulp Fiction
43,505 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Se7en
34,392 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Assassin's Creed
23,430 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Ted
22,369 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Alita: Battle Angel
21,781 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Warcraft
21,232 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Intouchables
19,703 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Bullet Train
18,223 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Uncharted
16,069 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,479 votes
10
— Totally Ninja!
76%
28 Days Later
14,128 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,927 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Good Dinosaur
13,858 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Monty Python and the Holy Grail
12,487 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Adam Project
11,785 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,396 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,729 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Scary Movie
9,715 votes
10
— Totally Ninja!
66%
No Hard Feelings
8,826 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Black Phone
8,824 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Babadook
8,773 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Akira
8,545 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Fantastic Mr. Fox
8,468 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Bridget Jones's Baby
8,144 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Hardcore Henry
8,135 votes
10
— Totally Ninja!
78%
A Man Called Otto
7,690 votes
10
— Totally Ninja!
50%
Death Note
7,287 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Barbarian
7,038 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Minions: The Rise of Gru
6,783 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Rough Night
6,608 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Bridget Jones's Diary
6,482 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Before I Fall
6,375 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Argylle
5,984 votes
10
— Totally Ninja!
69%
How to Lose a Guy in 10 Days
5,479 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
5,429 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Big Trouble in Little China
5,231 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Addams Family
5,055 votes
10
— Totally Ninja!
56%
The Dead Don't Die
5,038 votes
10
— Totally Ninja!
83%
3 Idiots
4,218 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Girl, Interrupted
4,060 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Super Troopers
3,985 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Westworld
3,492 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Bridget Jones: The Edge of Reason
3,328 votes
10
— Totally Ninja!
57%
The Ridiculous 6
3,319 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Luck
3,287 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Spirited
3,285 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Imaginarium of Doctor Parnassus
3,266 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ron's Gone Wrong
3,180 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Here Comes the Boom
3,024 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Walk of Shame
2,992 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Just Like Heaven
2,936 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Marvel One-Shot: Agent Carter
2,918 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Skeleton Key
2,805 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Bring It On
2,794 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Small Soldiers
2,677 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Superhero Movie
2,452 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Jujutsu Kaisen 0
2,413 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Timecrimes
2,408 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Art of Self-Defense
2,404 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Revolver
2,221 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup