trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Duxast33
7
followers
Sobinka, Vladimirskaya Oblast'
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
629
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
9
10
11
100%
Ciao, 2021!
3 votes
10
— Totally Ninja!
100%
The World YAMIZUKAN
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
Ciao, 2020!
3 votes
10
— Totally Ninja!
100%
Female Fantasy
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
Bohemian Rhapsody feat. Matsumoto Leiji
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
Bakuon!! OVA
1 vote
10
— Totally Ninja!
90%
Sabagebu: Soshite Dareka Inakunatta
2 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Pulp Fiction
43,493 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,362 votes
7
— Good
85%
The Intouchables
19,703 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Se7en
34,374 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Miracle in Cell No. 7
712 votes
10
— Totally Ninja!
83%
3 Idiots
4,217 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Raiders of the Lost Ark
25,172 votes
7
— Good
82%
My Little Goat
35 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Life is a Runway
4 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Perfect Day for Fun
4 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Dangal
2,121 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Monty Python and the Holy Grail
12,482 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Hate U Give
2,854 votes
7
— Good
81%
Bound by Honor
728 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Help
10,409 votes
4
— Poor
81%
Turtles Can Fly
212 votes
10
— Totally Ninja!
81%
1917
24,805 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
Akira
8,542 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Cool Kids Don't Cry
213 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,725 votes
10
— Totally Ninja!
80%
All Your Faces
272 votes
1
— Weak Sauce :(
80%
Jujutsu Kaisen 0
2,411 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ayla: The Daughter of War
427 votes
4
— Poor
80%
Upotte!! OVA
3 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Platoon
7,182 votes
4
— Poor
79%
Tae Guk Gi: The Brotherhood of War
621 votes
3
— Bad
79%
Everything Everywhere All at Once
22,831 votes
4
— Poor
79%
One Life
1,280 votes
5
— Meh
79%
John Wick
51,209 votes
4
— Poor
79%
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
3,683 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Saga of Tanya the Evil: The Movie
220 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
Me Before You
16,023 votes
4
— Poor
78%
Fantastic Mr. Fox
8,467 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Deer Hunter
4,555 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
A Man Called Otto
7,688 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Miraculous World: Paris, Tales of Shadybug and Claw Noir
86 votes
10
— Totally Ninja!
77%
All Quiet on the Western Front
7,647 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
World Builder
19 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Tetris
5,627 votes
3
— Bad
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,228 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
First Blood
8,885 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
Lord of War
9,719 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
Fury
18,870 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
We Are the Nobles
255 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Whale
7,744 votes
4
— Poor
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,812 votes
5
— Meh
76%
Detachment
2,185 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
A Regular Woman
83 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
When the Wind Blows
391 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
Telekinesis
3 votes
10
— Totally Ninja!
76%
My Past is Not Today
3 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Stardust
7,997 votes
6
— Fair
76%
Beasts of No Nation
3,209 votes
4
— Poor
1
2
3
9
10
11
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup