Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
dvmz
4
Followers
4
Following
Spain
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
173
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
80%
Logan
62,246 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,373 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
50,023 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
49,367 votes
8
— Great
76%
Black Panther
47,282 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
45,286 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,785 votes
8
— Great
77%
Get Out
42,086 votes
8
— Great
71%
X-Men: Apocalypse
37,695 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
37,323 votes
8
— Great
77%
The Revenant
34,484 votes
8
— Great
84%
Coco
32,440 votes
8
— Great
75%
Finding Dory
30,786 votes
8
— Great
75%
Gravity
30,278 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
29,446 votes
8
— Great
75%
Star Trek Beyond
26,816 votes
8
— Great
72%
Tenet
26,326 votes
8
— Great
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
26,073 votes
8
— Great
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,683 votes
8
— Great
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,640 votes
8
— Great
67%
Alien: Covenant
25,631 votes
8
— Great
69%
Black Widow
24,599 votes
8
— Great
75%
Sicario
24,431 votes
8
— Great
74%
The Hitman's Bodyguard
23,887 votes
8
— Great
70%
Solo: A Star Wars Story
22,531 votes
8
— Great
70%
Warcraft
21,490 votes
8
— Great
70%
Despicable Me 3
20,851 votes
8
— Great
68%
Tomb Raider
20,792 votes
8
— Great
76%
The Big Short
20,511 votes
8
— Great
65%
Baywatch
20,224 votes
8
— Great
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,854 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
19,527 votes
8
— Great
66%
Transformers: The Last Knight
19,364 votes
8
— Great
74%
Bullet Train
19,153 votes
8
— Great
77%
A Star Is Born
19,046 votes
8
— Great
70%
Jumanji: The Next Level
18,713 votes
8
— Great
67%
Terminator Genisys
18,541 votes
8
— Great
80%
Soul
18,214 votes
8
— Great
72%
Game Night
17,613 votes
8
— Great
69%
The Girl on the Train
17,025 votes
8
— Great
73%
The Man from U.N.C.L.E.
16,778 votes
8
— Great
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,752 votes
8
— Great
75%
Creed
16,608 votes
8
— Great
72%
The Lion King
16,466 votes
8
— Great
74%
The Super Mario Bros. Movie
16,454 votes
8
— Great
74%
The Intern
16,293 votes
8
— Great
72%
Bumblebee
15,941 votes
8
— Great
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,875 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
15,405 votes
8
— Great
72%
The Menu
15,283 votes
8
— Great
55%
Fifty Shades of Grey
15,261 votes
8
— Great
63%
Pixels
15,004 votes
8
— Great
75%
Pitch Perfect
14,949 votes
8
— Great
68%
Terminator: Dark Fate
14,948 votes
8
— Great
77%
Wind River
14,941 votes
8
— Great
70%
Red Sparrow
14,830 votes
8
— Great
75%
The Founder
14,658 votes
8
— Great
75%
Hell or High Water
14,573 votes
8
— Great
65%
Black Adam
14,522 votes
8
— Great
73%
Moonlight
14,452 votes
8
— Great
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch