trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dzirambola
3
followers
mandalore
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
621
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
9
10
11
83%
Guardians of the Galaxy
96,415 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,829 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,242 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,163 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
48,940 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,580 votes
7
— Good
84%
Django Unchained
44,550 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,330 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,218 votes
7
— Good
84%
WALL·E
40,549 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
39,420 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,880 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,234 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,655 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,221 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,531 votes
7
— Good
72%
Thor
39,373 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,723 votes
7
— Good
80%
The Incredibles
35,899 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,111 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,012 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,840 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,323 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,124 votes
7
— Good
77%
The Revenant
33,858 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,189 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,696 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,551 votes
7
— Good
84%
Coco
31,590 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,109 votes
7
— Good
74%
Split
32,521 votes
7
— Good
79%
Ratatouille
30,731 votes
7
— Good
79%
Shrek
30,265 votes
7
— Good
71%
World War Z
29,653 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,330 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,074 votes
7
— Good
83%
The Departed
25,302 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,525 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,281 votes
7
— Good
82%
Top Gun: Maverick
24,997 votes
7
— Good
81%
1917
24,773 votes
7
— Good
86%
Spirited Away
23,903 votes
7
— Good
76%
300
25,101 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,918 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,010 votes
7
— Good
74%
Brave
24,081 votes
7
— Good
80%
Star Trek
23,195 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,327 votes
7
— Good
78%
Star Trek Into Darkness
23,328 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
23,752 votes
7
— Good
79%
Everything Everywhere All at Once
22,783 votes
7
— Good
74%
The Hitman's Bodyguard
23,549 votes
7
— Good
80%
The Bourne Identity
22,391 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,787 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,349 votes
7
— Good
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,899 votes
7
— Good
74%
The Magnificent Seven
22,178 votes
7
— Good
75%
X-Men
22,023 votes
7
— Good
79%
Casino Royale
21,279 votes
7
— Good
75%
The Social Network
21,674 votes
7
— Good
1
2
3
9
10
11
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup