trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ebonlore
VIP
7
24
followers
Las Vegas, Nevada
54
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
76
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,038 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,612 votes
9
— Superb
81%
The Way I See It
135 votes
9
— Superb
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,291 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,652 votes
9
— Superb
77%
The Outlaw Josey Wales
1,798 votes
9
— Superb
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,691 votes
9
— Superb
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,373 votes
9
— Superb
77%
The Revenant
33,898 votes
9
— Superb
76%
The Devil's Advocate
10,335 votes
9
— Superb
76%
The Big Short
20,100 votes
9
— Superb
76%
Toy Story 4
16,660 votes
9
— Superb
76%
The NeverEnding Story
7,180 votes
9
— Superb
76%
Imagine Me & You
1,147 votes
9
— Superb
76%
The Equalizer
21,282 votes
9
— Superb
76%
Ready Player One
36,541 votes
9
— Superb
75%
Predestination
14,238 votes
9
— Superb
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,910 votes
9
— Superb
74%
Alice in Wonderland
8,288 votes
9
— Superb
74%
It
29,131 votes
9
— Superb
73%
The Outsiders
2,240 votes
9
— Superb
73%
Highlander
4,977 votes
9
— Superb
73%
The Mule
9,109 votes
9
— Superb
73%
The Equalizer 2
16,484 votes
9
— Superb
73%
Free Guy
23,438 votes
9
— Superb
73%
The Tale
938 votes
9
— Superb
73%
Fighting with My Family
5,334 votes
9
— Superb
72%
Addams Family Values
4,190 votes
9
— Superb
72%
Ladyhawke
1,403 votes
9
— Superb
72%
The Highwaymen
4,993 votes
9
— Superb
71%
Fast Times at Ridgemont High
2,579 votes
9
— Superb
71%
Orphan
7,131 votes
9
— Superb
70%
Minions: The Rise of Gru
6,789 votes
9
— Superb
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,466 votes
9
— Superb
70%
Risen
3,333 votes
9
— Superb
70%
Rambo
6,389 votes
9
— Superb
69%
The Burial of Kojo
28 votes
9
— Superb
69%
London Has Fallen
17,541 votes
9
— Superb
68%
Overlord
7,617 votes
9
— Superb
68%
Harley Davidson and the Marlboro Man
609 votes
9
— Superb
67%
Uncharted
16,072 votes
9
— Superb
67%
The Grandmaster
1,209 votes
9
— Superb
67%
Paradise Highway
950 votes
9
— Superb
67%
A Walk Among the Tombstones
5,471 votes
9
— Superb
66%
The Thinning: New World Order
235 votes
9
— Superb
66%
Sisters
5,878 votes
9
— Superb
66%
Transformers: Dark of the Moon
15,086 votes
9
— Superb
66%
Hocus Pocus 2
3,239 votes
9
— Superb
66%
Holidate
3,439 votes
9
— Superb
66%
The Single Moms Club
328 votes
9
— Superb
65%
Taking Lives
2,071 votes
9
— Superb
65%
Medieval
1,142 votes
9
— Superb
65%
Get Him to the Greek
4,324 votes
9
— Superb
65%
Eternals
19,140 votes
9
— Superb
64%
Terrifier 2
2,191 votes
9
— Superb
64%
Lady Driver
180 votes
9
— Superb
63%
Come Play
1,314 votes
9
— Superb
63%
The Tomorrow Man
123 votes
9
— Superb
63%
The Substitute 2: School's Out
119 votes
9
— Superb
62%
Unicorn Store
1,292 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup