trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Edgar Gerik
9
followers
Colonia Tovar
55
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
31
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Forrest Gump
44,057 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,095 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,244 votes
7
— Good
63%
The Mummy
25,259 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,462 votes
7
— Good
73%
Looper
21,769 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
20,618 votes
7
— Good
77%
Black Swan
18,573 votes
7
— Good
62%
2012
16,890 votes
7
— Good
73%
Moonlight
14,276 votes
7
— Good
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,272 votes
7
— Good
64%
Geostorm
13,996 votes
7
— Good
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,143 votes
7
— Good
65%
Jurassic Park III
12,113 votes
7
— Good
72%
Logan Lucky
10,026 votes
7
— Good
66%
Prince of Persia: The Sands of Time
9,657 votes
7
— Good
62%
R.I.P.D.
8,911 votes
7
— Good
68%
Evil Dead
7,193 votes
7
— Good
65%
Insidious: The Last Key
5,636 votes
7
— Good
61%
Flatliners
5,564 votes
7
— Good
70%
Live by Night
4,976 votes
7
— Good
70%
Nine Lives
4,218 votes
7
— Good
70%
Shakespeare in Love
3,128 votes
7
— Good
65%
Hummingbird
3,010 votes
7
— Good
60%
The Darkness
2,524 votes
7
— Good
64%
Cobra
2,358 votes
7
— Good
55%
Bangkok Dangerous
1,460 votes
7
— Good
66%
Throw Momma from the Train
886 votes
7
— Good
46%
The Apparition
752 votes
7
— Good
57%
Citadel
241 votes
7
— Good
66%
Where Hope Grows
219 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup