trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Moon Circus
VIP
10
2
followers
Omicron Persei 8
50
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
27
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
65%
Suicide Squad
58,757 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,799 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,520 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
46,942 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,105 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
40,975 votes
8
— Great
72%
Thor
39,274 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
38,933 votes
8
— Great
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,012 votes
8
— Great
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,662 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
30,582 votes
8
— Great
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,734 votes
8
— Great
84%
Alien
27,138 votes
8
— Great
62%
Ghostbusters
22,405 votes
8
— Great
73%
The Nice Guys
22,130 votes
8
— Great
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,734 votes
8
— Great
76%
The Big Short
19,997 votes
8
— Great
80%
The Goonies
12,626 votes
8
— Great
71%
RED 2
9,826 votes
8
— Great
71%
Hellboy II: The Golden Army
9,366 votes
8
— Great
64%
Resident Evil: Afterlife
8,099 votes
8
— Great
55%
Daredevil
8,082 votes
8
— Great
65%
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
7,773 votes
8
— Great
68%
Gremlins 2: The New Batch
4,109 votes
8
— Great
80%
How the Grinch Stole Christmas!
3,488 votes
8
— Great
76%
The Warriors
2,954 votes
8
— Great
66%
Ernest Saves Christmas
596 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup