trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ehdward
5
followers
Les Essarts-le-Roi
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
53,016 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,482 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,832 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,510 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,320 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,483 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,909 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,701 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,024 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
4,998 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,905 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,847 votes
8
— Great
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,681 votes
8
— Great
79%
The Promised Neverland
2,401 votes
8
— Great
84%
Violet Evergarden
2,137 votes
8
— Great
79%
Kill la Kill
2,126 votes
8
— Great
75%
Devilman Crybaby
1,950 votes
8
— Great
84%
Made in Abyss
1,699 votes
8
— Great
77%
Beastars
1,190 votes
8
— Great
82%
Steins;Gate 0
894 votes
8
— Great
79%
Dorohedoro
897 votes
8
— Great
74%
Seraph of the End
843 votes
8
— Great
70%
Berserk
617 votes
8
— Great
73%
BNA: Brand New Animal
512 votes
8
— Great
81%
Keep Your Hands Off Eizouken!
305 votes
8
— Great
82%
Wakfu
276 votes
8
— Great
84%
Lastman
160 votes
8
— Great
72%
Who Killed Little Gregory?
172 votes
8
— Great
74%
Nadia - The Secret of Blue Water
152 votes
8
— Great
77%
Sherlock Hound
95 votes
8
— Great
77%
Les Kassos
55 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup