trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ilyes
8
followers
Algeria
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,308 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,576 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,593 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,537 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,507 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,124 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,590 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,161 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,672 votes
9
— Superb
86%
Top Gear
7,229 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,759 votes
9
— Superb
85%
Naruto Shippuden
6,740 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,242 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,899 votes
9
— Superb
84%
The Pacific
5,653 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,098 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,161 votes
9
— Superb
84%
Utopia
4,074 votes
9
— Superb
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,674 votes
9
— Superb
80%
Alias
3,616 votes
9
— Superb
81%
The Inbetweeners
3,295 votes
9
— Superb
81%
Parasyte -the maxim-
2,929 votes
9
— Superb
80%
The League
2,809 votes
9
— Superb
84%
Samurai Champloo
2,754 votes
9
— Superb
85%
The Bridge
2,741 votes
9
— Superb
85%
Your lie in April
2,128 votes
9
— Superb
81%
The Lost Room
1,924 votes
9
— Superb
83%
Spaced
1,735 votes
9
— Superb
82%
Hellsing Ultimate
1,586 votes
9
— Superb
84%
Coupling
1,585 votes
9
— Superb
86%
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
1,412 votes
9
— Superb
83%
Rurouni Kenshin
1,056 votes
9
— Superb
80%
Rubicon
805 votes
9
— Superb
78%
Hyouka
732 votes
9
— Superb
89%
Hajime no Ippo: The Fighting!
595 votes
9
— Superb
84%
Ping Pong the Animation
484 votes
9
— Superb
87%
Yes Minister
463 votes
9
— Superb
84%
Slam Dunk
406 votes
9
— Superb
81%
Kids on the Slope
398 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup