trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Elionor Andrade
0
followers
Tapiramutá
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Iron Man
53,768 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Titanic
30,628 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Green Mile
26,359 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,202 votes
10
— Totally Ninja!
71%
In Time
17,366 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Rampage
15,500 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Speed
10,141 votes
10
— Totally Ninja!
70%
King Kong
10,424 votes
10
— Totally Ninja!
76%
RoboCop
9,611 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Click
10,424 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Pete's Dragon
8,099 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Con Air
7,743 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Death Race
5,761 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Punisher
5,485 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Smurfs
5,696 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Godzilla
5,706 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Garfield
4,299 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Shoot 'Em Up
3,616 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Rundown
3,032 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Boyka: Undisputed IV
2,094 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Garfield: A Tail of Two Kitties
2,126 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Over the Top
1,801 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Big Stan
1,439 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Undisputed III: Redemption
1,197 votes
10
— Totally Ninja!
88%
A Dog's Will
1,071 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Lock Up
1,136 votes
10
— Totally Ninja!
55%
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid
1,060 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Mighty Joe Young
884 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Protector
791 votes
10
— Totally Ninja!
48%
Dungeons & Dragons
921 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Chocolate
553 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Lisbela and the Prisoner
379 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Joshua Tree
143 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Behind Enemy Lines III: Colombia
140 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Man Who Challenged the Devil
108 votes
10
— Totally Ninja!
44%
Direct Contact
68 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Little Man
33 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup