trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Elionor Andrade
0
followers
Tapiramutá
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
29
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
75%
Spider-Man
26,446 votes
8
— Great
74%
The Jungle Book
22,151 votes
8
— Great
73%
Furious 7
19,451 votes
8
— Great
78%
Predator
13,822 votes
8
— Great
72%
Smurfs: The Lost Village
5,939 votes
8
— Great
69%
Rambo: First Blood Part II
5,852 votes
8
— Great
66%
Jeepers Creepers
4,082 votes
8
— Great
63%
RoboCop 2
3,394 votes
8
— Great
58%
Death Race 2
1,774 votes
8
— Great
67%
Accident Man
1,548 votes
8
— Great
72%
Clash of the Titans
1,297 votes
8
— Great
62%
12 Rounds
1,148 votes
8
— Great
72%
Blood and Bone
1,052 votes
8
— Great
54%
Stop! Or My Mom Will Shoot
1,185 votes
8
— Great
61%
The Tournament
938 votes
8
— Great
66%
Ninja: Shadow of a Tear
705 votes
8
— Great
61%
The Quest
674 votes
8
— Great
61%
Hard Target 2
590 votes
8
— Great
61%
Ninja
561 votes
8
— Great
62%
6 Bullets
522 votes
8
— Great
64%
Savage Dog
495 votes
8
— Great
58%
Close Range
452 votes
8
— Great
58%
The Marine 4: Moving Target
350 votes
8
— Great
53%
4Got10
308 votes
8
— Great
53%
Drive Hard
278 votes
8
— Great
57%
El Gringo
235 votes
8
— Great
58%
Driven to Kill
160 votes
8
— Great
62%
The Bodyguard
46 votes
8
— Great
75%
Special Forces
15 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup