trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Elmar Dre
16
followers
Göttingen
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
The Wire
15,462 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Deadwood
5,092 votes
9
— Superb
84%
Gomorra
1,795 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,419 votes
9
— Superb
84%
Power
3,420 votes
8
— Great
84%
Snowfall
1,701 votes
8
— Great
83%
Luther
7,650 votes
9
— Superb
83%
Banshee
7,486 votes
8
— Great
82%
Billions
5,424 votes
8
— Great
82%
Bosch
3,212 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,854 votes
8
— Great
82%
The Last Kingdom
5,479 votes
8
— Great
82%
Animal Kingdom
2,013 votes
7
— Good
81%
The Leftovers
7,750 votes
9
— Superb
81%
Babylon Berlin
994 votes
9
— Superb
81%
4 Blocks
412 votes
9
— Superb
80%
American Crime Story
3,838 votes
8
— Great
80%
The Night Manager
4,659 votes
8
— Great
79%
Deutschland
831 votes
8
— Great
79%
Mocro Maffia
176 votes
8
— Great
78%
In the Face of Crime
62 votes
9
— Superb
78%
Accused
123 votes
9
— Superb
77%
Marco Polo
3,950 votes
9
— Superb
77%
Outsiders
614 votes
8
— Great
77%
Suburra
735 votes
8
— Great
75%
El Chapo
772 votes
7
— Good
75%
Bloodline
2,091 votes
8
— Great
72%
Beat
149 votes
7
— Good
71%
1992
185 votes
8
— Great
71%
NSU German History X
27 votes
8
— Great
71%
Skylines
108 votes
7
— Good
71%
Gang Related
388 votes
9
— Superb
70%
Dogs of Berlin
400 votes
8
— Great
67%
Perfume
390 votes
7
— Good
63%
The Last Panthers
122 votes
8
— Great
62%
Der König von St. Pauli
12 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup