trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Erwin Lopez
3
Followers
7
Following
Santo Domingo, Nacional
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
62
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
76%
Baby Driver
40,115 votes
7
— Good
69%
Divergent
24,161 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,476 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,729 votes
7
— Good
71%
In Time
17,573 votes
7
— Good
75%
Deepwater Horizon
17,529 votes
7
— Good
72%
Don't Breathe
17,280 votes
7
— Good
78%
The Gentlemen
16,590 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,550 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
15,059 votes
7
— Good
72%
The Menu
14,761 votes
7
— Good
71%
The Invisible Man
14,302 votes
7
— Good
65%
Black Adam
14,260 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
14,180 votes
7
— Good
63%
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
13,962 votes
7
— Good
73%
Prey
12,847 votes
7
— Good
66%
The Expendables
12,808 votes
7
— Good
70%
Enola Holmes
11,775 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,451 votes
7
— Good
61%
Army of the Dead
9,800 votes
7
— Good
66%
The Expendables 3
9,784 votes
7
— Good
65%
Death on the Nile
9,674 votes
7
— Good
65%
Murder Mystery
9,533 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 3
8,928 votes
7
— Good
67%
M3GAN
8,588 votes
7
— Good
71%
Long Shot
8,164 votes
7
— Good
66%
Transformers: Rise of the Beasts
8,089 votes
7
— Good
76%
The Whale
7,849 votes
7
— Good
77%
All Quiet on the Western Front
7,770 votes
7
— Good
70%
The Unbearable Weight of Massive Talent
7,745 votes
7
— Good
65%
Scream
7,621 votes
7
— Good
66%
Predators
7,539 votes
7
— Good
66%
Smile
7,222 votes
7
— Good
67%
Lightyear
7,166 votes
7
— Good
74%
The Banshees of Inisherin
7,092 votes
7
— Good
69%
Nightmare Alley
6,424 votes
7
— Good
69%
Plane
6,158 votes
7
— Good
69%
Triangle of Sadness
5,948 votes
7
— Good
72%
Enola Holmes 2
5,852 votes
7
— Good
74%
Air
5,803 votes
7
— Good
71%
No Escape
5,399 votes
7
— Good
67%
The Do-Over
5,107 votes
7
— Good
72%
The Highwaymen
5,025 votes
7
— Good
74%
Anatomy of a Fall
4,967 votes
7
— Good
64%
Don't Breathe 2
4,397 votes
7
— Good
67%
The Pale Blue Eye
4,261 votes
7
— Good
71%
Dog
3,957 votes
7
— Good
74%
The Outfit
3,911 votes
7
— Good
61%
Amsterdam
3,673 votes
7
— Good
69%
Crocodile Dundee
3,413 votes
7
— Good
70%
Analyze This
3,121 votes
7
— Good
65%
See How They Run
2,853 votes
7
— Good
68%
Operation Mincemeat
2,166 votes
7
— Good
65%
The Wonder
1,560 votes
7
— Good
72%
Dragon Ball Super: Super Hero
1,443 votes
7
— Good
67%
After the Sunset
1,223 votes
7
— Good
59%
Die Hart
1,212 votes
7
— Good
69%
Munich: The Edge of War
1,174 votes
7
— Good
74%
The Swimmers
930 votes
7
— Good
66%
Rustin
457 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup