Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Erwin Lopez
3
Followers
7
Following
Santo Domingo, Nacional
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
112
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
134,147 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
66,887 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
54,789 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
29,792 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
27,204 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
27,423 votes
9
— Superb
84%
The Boys
26,436 votes
8
— Great
83%
Westworld
26,454 votes
8
— Great
84%
Vikings
26,121 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,689 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,508 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
23,234 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
23,122 votes
8
— Great
78%
Squid Game
20,710 votes
8
— Great
77%
The 100
20,507 votes
7
— Good
78%
The Witcher
20,093 votes
7
— Good
86%
Dark
17,712 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,785 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,974 votes
8
— Great
80%
Lucifer
17,400 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,902 votes
8
— Great
80%
Loki
16,443 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
14,496 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
15,129 votes
7
— Good
77%
The Umbrella Academy
14,711 votes
7
— Good
85%
The Expanse
13,380 votes
9
— Superb
83%
Ozark
13,282 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,603 votes
8
— Great
81%
House of the Dragon
12,499 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,889 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,589 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,824 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,328 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,471 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
11,130 votes
8
— Great
79%
Grimm
10,475 votes
7
— Good
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,550 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
10,069 votes
8
— Great
84%
Invincible
9,077 votes
8
— Great
70%
Marvel's Luke Cage
9,416 votes
7
— Good
74%
Star Trek: Discovery
8,772 votes
7
— Good
73%
Hawkeye
8,450 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,955 votes
9
— Superb
82%
Fallout
7,922 votes
8
— Great
61%
Marvel's Iron Fist
8,970 votes
6
— Fair
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,615 votes
9
— Superb
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,903 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,266 votes
8
— Great
79%
Legion
7,079 votes
8
— Great
69%
Obi-Wan Kenobi
7,553 votes
7
— Good
80%
Cobra Kai
6,952 votes
8
— Great
79%
Reacher
6,928 votes
8
— Great
67%
Riverdale
7,528 votes
6
— Fair
69%
The Book of Boba Fett
7,407 votes
8
— Great
82%
Star Wars: Andor
6,769 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
7,045 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,281 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,880 votes
8
— Great
74%
Blindspot
6,842 votes
7
— Good
82%
The Night Of
6,068 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch