trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
eloy86
VIP
8
33
followers
İstanbul
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
69
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Walking Dead
65,772 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,756 votes
7
— Good
77%
The 100
20,087 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,666 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,710 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,292 votes
7
— Good
74%
Star Trek: Discovery
8,505 votes
7
— Good
75%
Lost in Space
6,890 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,775 votes
7
— Good
83%
Gilmore Girls
6,604 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,258 votes
7
— Good
80%
Stargate Universe
4,884 votes
7
— Good
70%
Stephen King's It
4,686 votes
7
— Good
72%
FlashForward
3,543 votes
7
— Good
71%
The Gifted
3,040 votes
7
— Good
71%
Everybody Loves Raymond
2,152 votes
7
— Good
78%
MacGyver
1,881 votes
7
— Good
72%
CSI: NY
1,857 votes
7
— Good
73%
Bodies
1,815 votes
7
— Good
75%
ALF
1,774 votes
7
— Good
75%
The A-Team
1,595 votes
7
— Good
76%
Roswell
1,378 votes
7
— Good
79%
DuckTales
1,278 votes
7
— Good
61%
Joey
1,236 votes
7
— Good
77%
Scooby-Doo, Where Are You!
1,160 votes
7
— Good
73%
The Flintstones
1,034 votes
7
— Good
74%
All the Light We Cannot See
989 votes
7
— Good
72%
The Cosby Show
931 votes
7
— Good
69%
Dharma & Greg
739 votes
7
— Good
71%
Life's Too Short
687 votes
7
— Good
72%
8 Simple Rules
623 votes
7
— Good
66%
Star Trek: The Animated Series
616 votes
7
— Good
72%
Mad About You
615 votes
7
— Good
76%
Moonlighting
577 votes
7
— Good
70%
The Smurfs
562 votes
7
— Good
71%
The Flash
516 votes
7
— Good
69%
Primeval: New World
475 votes
7
— Good
74%
The Dead Zone
473 votes
7
— Good
69%
Just Shoot Me
393 votes
7
— Good
71%
The New Adventures of Old Christine
389 votes
7
— Good
79%
Are You Afraid of the Dark?
386 votes
7
— Good
77%
The Twilight Zone
357 votes
7
— Good
69%
Who's the Boss?
344 votes
7
— Good
79%
Ethos
312 votes
7
— Good
73%
Taxi
311 votes
7
— Good
75%
The Real Ghostbusters
280 votes
7
— Good
70%
Wacky Races
228 votes
7
— Good
68%
My Life as a Teenage Robot
205 votes
7
— Good
66%
The Yogi Bear Show
196 votes
7
— Good
72%
Midnight at the Pera Palace
178 votes
7
— Good
68%
Spider-Man and His Amazing Friends
163 votes
7
— Good
71%
Boston Public
156 votes
7
— Good
62%
The Life and Movies of Erşan Kuneri
148 votes
7
— Good
74%
Back to the Future
94 votes
7
— Good
69%
Jumanji
94 votes
7
— Good
70%
What's with Andy?
87 votes
7
— Good
73%
Extreme Ghostbusters
84 votes
7
— Good
67%
Bobby's World
72 votes
7
— Good
57%
Denver The Last Dinosaur
58 votes
7
— Good
67%
Scooby's All Star Laff-A-Lympics
55 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup