trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Emir Van'Seti
0
followers
Bogotá, Bogota D.C.
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
46
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,439 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,845 votes
9
— Superb
85%
House
29,976 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,479 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,317 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,717 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The 100
20,119 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,604 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,731 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Umbrella Academy
13,671 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
11,024 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,582 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cobra Kai
6,559 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Reacher
6,523 votes
8
— Great
74%
Locke & Key
4,825 votes
9
— Superb
76%
Sword Art Online
4,689 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Last Man on Earth
4,457 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dexter: New Blood
4,239 votes
8
— Great
80%
Dragon Ball Super
3,183 votes
7
— Good
80%
Final Space
3,038 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Emily in Paris
2,960 votes
10
— Totally Ninja!
84%
SPY x FAMILY
2,318 votes
9
— Superb
71%
High School of the Dead
2,066 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Vox Machina
1,826 votes
9
— Superb
80%
The Resident
1,743 votes
10
— Totally Ninja!
80%
My Name
1,696 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Chucky
1,311 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Ben 10
1,168 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Yu Yu Hakusho
1,026 votes
9
— Superb
78%
Tokyo Revengers
1,020 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
985 votes
8
— Great
74%
Cruel Summer
858 votes
9
— Superb
84%
Detective Conan
846 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Penguins of Madagascar
677 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Recess
668 votes
9
— Superb
75%
Marvel's Hit-Monkey
602 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Codename: Kids Next Door
497 votes
10
— Totally Ninja!
65%
High-Rise Invasion
451 votes
8
— Great
75%
Captain Tsubasa
388 votes
9
— Superb
81%
Megas XLR
193 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Hidden Passion
118 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Queen of Flow
115 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Nuevo Rico Nuevo Pobre
17 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Juanpis González - The Series
17 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Pecados Capitales
15 votes
10
— Totally Ninja!
78%
MATARIFE
6 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup