trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Erhan Önder
70
followers
IZMIR in TURKEY
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
51
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
130,917 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,065 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,708 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,071 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,401 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
81%
Lost
32,658 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,888 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,878 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,367 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,717 votes
7
— Good
91%
Avatar: The Last Airbender
18,603 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,153 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,603 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
New Girl
15,434 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,581 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,067 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,690 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chuck
12,374 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Mentalist
12,300 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,386 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,254 votes
10
— Totally Ninja!
83%
White Collar
10,025 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,353 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,082 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Smallville
8,158 votes
10
— Totally Ninja!
80%
That '70s Show
7,882 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Naruto Shippuden
6,718 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Gilmore Girls
6,592 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,148 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,075 votes
7
— Good
79%
Merlin
6,101 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pacific
5,637 votes
9
— Superb
84%
Veronica Mars
5,156 votes
6
— Fair
83%
Dragon Ball
4,719 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Skins
4,657 votes
10
— Totally Ninja!
70%
V
4,278 votes
6
— Fair
72%
FlashForward
3,537 votes
6
— Fair
67%
Alcatraz
3,489 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Fairy Tail
2,481 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Pokémon
2,455 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Kyle XY
1,944 votes
9
— Superb
72%
Dead Set
1,130 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Hung
1,132 votes
7
— Good
76%
Jekyll
627 votes
6
— Fair
56%
The Cape
641 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Mortal Kombat: Legacy
452 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Masters of Horror
359 votes
1
— Weak Sauce :(
59%
Are You There, Chelsea?
315 votes
7
— Good
73%
Street Fighter: Assassin's Fist
210 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Arakawa Under the Bridge
196 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Abnormal Summit
15 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup