trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Epeli
VIP
8
45
followers
Finland
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
35
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Doctor Strange
65,886 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,031 votes
8
— Great
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,780 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,822 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,643 votes
8
— Great
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,477 votes
8
— Great
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,714 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,778 votes
8
— Great
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,122 votes
8
— Great
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,154 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,883 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,167 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,231 votes
8
— Great
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,825 votes
8
— Great
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,334 votes
8
— Great
71%
American Pie
12,804 votes
8
— Great
80%
Kiki's Delivery Service
6,515 votes
8
— Great
81%
Nausicaä of the Valley of the Wind
5,349 votes
8
— Great
71%
Jungle
4,905 votes
8
— Great
83%
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train
3,344 votes
8
— Great
76%
The Garden of Words
2,814 votes
8
— Great
72%
My Neighbors the Yamadas
818 votes
8
— Great
80%
KONOSUBA – God's blessing on this wonderful world! Legend of Crimson
704 votes
8
— Great
77%
In This Corner of the World
700 votes
8
— Great
74%
Sanju
549 votes
8
— Great
81%
Dying to Survive
299 votes
8
— Great
76%
SPY x FAMILY CODE: White
227 votes
8
— Great
73%
Lu Over the Wall
214 votes
8
— Great
90%
Gintama: The Very Final
165 votes
8
— Great
69%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-
152 votes
8
— Great
73%
Saint☆Young Men
141 votes
8
— Great
82%
Non Non Biyori: Vacation
64 votes
8
— Great
73%
Kamome Diner
59 votes
8
— Great
74%
Student Council Staff Members the Movie
25 votes
8
— Great
71%
Girls und Panzer das Finale: Part IV
10 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup