trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Eric Pawelka
VIP
2
3
followers
Austria
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
62
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
80%
Fun Without Limits
4 votes
7
— Good
80%
Second Honeymoon
3 votes
7
— Good
77%
India
52 votes
7
— Good
75%
Run Lola Run
3,795 votes
7
— Good
75%
10/31/98
4 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,926 votes
7
— Good
74%
The Last Real Men
7 votes
7
— Good
73%
Trolls
20,499 votes
7
— Good
72%
Peter Rabbit
5,196 votes
7
— Good
71%
Martyrs
3,285 votes
7
— Good
71%
The Senior Class
27 votes
7
— Good
71%
Paradise: Love
201 votes
7
— Good
71%
Angst
363 votes
7
— Good
70%
A Ride in the Park
1 vote
7
— Good
69%
The Miseducation of Cameron Post
1,457 votes
7
— Good
68%
New York, New York
315 votes
7
— Good
67%
Nope
12,357 votes
7
— Good
67%
The Hangover Part II
16,244 votes
7
— Good
67%
M3GAN
8,453 votes
7
— Good
67%
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day
3,000 votes
7
— Good
67%
Halloween II
3,277 votes
7
— Good
67%
Rehragout-Rendezvous
82 votes
7
— Good
66%
Due Date
8,076 votes
7
— Good
66%
The Goldfish
162 votes
7
— Good
66%
The Babysitter
6,497 votes
7
— Good
65%
Shrek the Third
13,413 votes
7
— Good
65%
Insidious: Chapter 3
6,021 votes
7
— Good
65%
Daniel Richter
2 votes
7
— Good
65%
Crazy Car
2 votes
7
— Good
64%
Ginger & Rosa
363 votes
7
— Good
64%
Tiger Stripes
36 votes
7
— Good
64%
Friday the 13th Part 2
2,704 votes
7
— Good
63%
The Neighbours From Upstairs
13 votes
7
— Good
63%
Friday the 13th Part VI: Jason Lives
1,759 votes
7
— Good
63%
The Hangover Part III
13,555 votes
7
— Good
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,159 votes
7
— Good
63%
Color Out of Space
4,068 votes
7
— Good
62%
Asteroid City
4,710 votes
7
— Good
62%
Chantal in Fairyland
33 votes
7
— Good
62%
Cocaine Bear
6,345 votes
7
— Good
61%
The Marvels
8,549 votes
7
— Good
61%
Permanent Vacation
145 votes
7
— Good
61%
Cult of Chucky
2,939 votes
7
— Good
60%
Sympathy for the Devil
1,054 votes
7
— Good
60%
Insidious: The Red Door
3,219 votes
7
— Good
60%
Child's Play
3,743 votes
7
— Good
59%
65
7,427 votes
7
— Good
58%
Drugstore June
123 votes
7
— Good
58%
The Mysterious Knight
12 votes
7
— Good
57%
Las ratas
5 votes
7
— Good
55%
Friday the 13th: A New Beginning
1,711 votes
7
— Good
55%
Kill for Me
174 votes
7
— Good
55%
The Falling
311 votes
7
— Good
55%
Big Shark
7 votes
7
— Good
55%
Knock Knock
6,015 votes
7
— Good
55%
The Mermaid
27 votes
7
— Good
54%
Madame Web
5,994 votes
7
— Good
53%
The Toolbox Murders
111 votes
7
— Good
48%
National Lampoon's The Legend of Awesomest Maximus
135 votes
7
— Good
46%
The Prom
3 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup