trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Eric Pawelka
VIP
2
3
followers
Austria
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
113
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
90%
Kurt Krömer - Heute Stimmt Alles
2 votes
8
— Great
82%
Amateur Night
4 votes
8
— Great
80%
Lead
1 vote
8
— Great
80%
Nightman
1 vote
8
— Great
80%
The Burden of the Past
1 vote
8
— Great
80%
Anne-Sophie Mutter - Vivace
1 vote
8
— Great
80%
War in Vienna
1 vote
8
— Great
79%
Wild Tales
5,117 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
22,840 votes
8
— Great
77%
Zombieland
25,530 votes
8
— Great
77%
A Trip to the Moon
1,957 votes
8
— Great
77%
Atonement
4,794 votes
8
— Great
76%
Three Colors: Blue
1,783 votes
8
— Great
75%
The Social Network
21,703 votes
8
— Great
74%
Bullet Train
18,223 votes
8
— Great
74%
Air
5,719 votes
8
— Great
74%
War Dogs
19,104 votes
8
— Great
74%
Mission: Impossible
16,243 votes
8
— Great
73%
Madagascar
16,981 votes
8
— Great
72%
Road House
3,094 votes
8
— Great
72%
Sisu
5,422 votes
8
— Great
72%
Bad Moms
18,142 votes
8
— Great
71%
Pasternak
6 votes
8
— Great
71%
Talk to Me
6,451 votes
8
— Great
71%
The Black Phone
8,824 votes
8
— Great
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,478 votes
8
— Great
71%
20,000 Species of Bees
195 votes
8
— Great
71%
Irreversible
3,320 votes
8
— Great
71%
A Million Minutes
29 votes
8
— Great
70%
Saltburn
6,051 votes
8
— Great
70%
Insidious
10,385 votes
8
— Great
70%
Madagascar 3: Europe's Most Wanted
9,388 votes
8
— Great
70%
Zombieland: Double Tap
14,251 votes
8
— Great
70%
Summer of 84
3,232 votes
8
— Great
70%
Penguins of Madagascar
7,425 votes
8
— Great
70%
The Three Musketeers: D'Artagnan
1,671 votes
8
— Great
70%
El más fuerte
4 votes
8
— Great
70%
The Zen Diary
13 votes
8
— Great
69%
Barbarian
7,038 votes
8
— Great
69%
Sharper
2,036 votes
8
— Great
69%
Burn After Reading
7,097 votes
8
— Great
68%
Cairo Conspiracy
220 votes
8
— Great
68%
Kill Boksoon
853 votes
8
— Great
68%
Drifters
37 votes
8
— Great
68%
Ordinary Men: The “Forgotten Holocaust”
87 votes
8
— Great
67%
Brother Bear 2
1,728 votes
8
— Great
67%
Ticket to Paradise
4,070 votes
8
— Great
67%
Other People's Children
116 votes
8
— Great
67%
Annie
2,444 votes
8
— Great
67%
Ricky Stanicky
3,042 votes
8
— Great
67%
Shrek Forever After
10,422 votes
8
— Great
67%
Fall
6,269 votes
8
— Great
67%
Furie
358 votes
8
— Great
67%
Road Trip
3,750 votes
8
— Great
67%
Mandibles
444 votes
8
— Great
66%
Transformers: Rise of the Beasts
7,961 votes
8
— Great
66%
A Bluebird in My Heart
154 votes
8
— Great
66%
Friday the 13th
4,875 votes
8
— Great
66%
Nostalgia
116 votes
8
— Great
66%
Mars Attacks!
6,508 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup