trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
恵理歌
32
followers
君の心にいるんだよー ( ・ิϖ・ิ)
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Forevermore
18 votes
7
— Good
84%
ERASED
3,796 votes
7
— Good
83%
Monogatari
812 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,595 votes
7
— Good
80%
Magi: The Labyrinth of Magic
861 votes
7
— Good
80%
Hwarang: The Poet Warrior Youth
394 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,252 votes
7
— Good
79%
Meteor Garden
46 votes
7
— Good
79%
Princess Tutu
91 votes
7
— Good
79%
Maid Sama!
793 votes
7
— Good
78%
When They Cry - Higurashi
531 votes
7
— Good
78%
My Lovely Samsoon
107 votes
7
— Good
78%
Pokémon: Origins
626 votes
7
— Good
77%
Daily Lives of High School Boys
461 votes
7
— Good
77%
You're Beautiful
428 votes
7
— Good
76%
Elfen Lied
2,926 votes
7
— Good
76%
Memories of the Alhambra
435 votes
7
— Good
76%
Pokémon
2,487 votes
7
— Good
75%
The World God Only Knows
326 votes
7
— Good
74%
Another
2,145 votes
7
— Good
74%
Chobits
550 votes
7
— Good
74%
Akudama Drive
408 votes
7
— Good
74%
Fruits Basket
447 votes
7
— Good
74%
Full House
231 votes
7
— Good
71%
Scrapped Princess
132 votes
7
— Good
71%
The "Hentai" Prince and the Stony Cat
238 votes
7
— Good
71%
Amagi Brilliant Park
392 votes
7
— Good
71%
Beethoven
9 votes
7
— Good
70%
Scum's Wish
374 votes
7
— Good
69%
Umineko: When They Cry
127 votes
7
— Good
68%
Salem's Lot
737 votes
7
— Good
68%
B Gata H Kei - Yamada's First Time
339 votes
7
— Good
67%
D.N.Angel
131 votes
7
— Good
67%
Mary Stayed Out All Night
95 votes
7
— Good
66%
Please Twins!
80 votes
7
— Good
66%
Persona
164 votes
7
— Good
66%
DNA²
43 votes
7
— Good
66%
The Midnight Club
1,251 votes
7
— Good
64%
Maria Holic
92 votes
7
— Good
60%
My Husband Won't Fit
62 votes
7
— Good
57%
Bel Ami
72 votes
7
— Good
50%
The Road to Murder
3 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup