trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
HappyCarrot
0
followers
espejop
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
60
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,436 votes
8
— Great
86%
The Office
27,439 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,080 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,506 votes
8
— Great
85%
House
29,976 votes
8
— Great
85%
Yellowstone
4,868 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,015 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,137 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,315 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,072 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,126 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,082 votes
9
— Superb
82%
Normal People
2,534 votes
9
— Superb
82%
Mare of Easttown
5,304 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,783 votes
8
— Great
81%
Lessons in Chemistry
1,302 votes
7
— Good
81%
Silo
5,324 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,279 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,355 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,806 votes
9
— Superb
80%
Monk
3,881 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,240 votes
9
— Superb
79%
Reacher
6,523 votes
8
— Great
79%
Alone
651 votes
7
— Good
79%
Only Murders in the Building
5,366 votes
8
— Great
79%
BEEF
4,025 votes
8
— Great
79%
Weeds
8,116 votes
8
— Great
79%
Bones
9,841 votes
8
— Great
78%
Vera
504 votes
8
— Great
78%
From
3,114 votes
8
— Great
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,408 votes
8
— Great
78%
Tulsa King
2,578 votes
8
— Great
78%
Resident Alien
3,301 votes
8
— Great
77%
Evil
1,922 votes
7
— Good
77%
Your Honor
2,562 votes
8
— Great
76%
Strike
767 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,458 votes
8
— Great
76%
See
4,818 votes
8
— Great
76%
The Night Agent
3,083 votes
7
— Good
76%
Midnight Mass
4,249 votes
7
— Good
76%
Yellowjackets
3,008 votes
9
— Superb
76%
Poker Face
1,928 votes
8
— Great
75%
The Peripheral
3,307 votes
8
— Great
75%
Firefly Lane
777 votes
7
— Good
75%
Hijack
2,826 votes
7
— Good
74%
Dark Winds
686 votes
7
— Good
74%
Will Trent
683 votes
7
— Good
74%
Leverage: Redemption
443 votes
7
— Good
74%
Dr. Death
879 votes
7
— Good
74%
Station Eleven
1,679 votes
7
— Good
73%
Hell's Kitchen
1,855 votes
7
— Good
72%
Alaska Daily
346 votes
8
— Great
71%
Deadloch
394 votes
8
— Great
71%
Justified: City Primeval
713 votes
7
— Good
70%
The Flight Attendant
3,050 votes
8
— Great
70%
You Don't Know Me
252 votes
7
— Good
69%
The Walking Dead: Dead City
1,085 votes
7
— Good
67%
Three Pines
365 votes
6
— Fair
63%
Anne Rice's Mayfair Witches
638 votes
7
— Good
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,828 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup