Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
estenio
2
Followers
4
Following
Boa Vista
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
108
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
134,645 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
100,809 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
67,097 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
55,100 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
48,254 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
42,691 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
42,600 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
81%
Lost
33,703 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,806 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Rick and Morty
30,717 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
29,998 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
26,248 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
26,125 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,774 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,678 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,758 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
23,499 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
23,356 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,705 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,864 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,555 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,979 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
18,069 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,934 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,499 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
17,061 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,852 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,842 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,819 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,415 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
15,085 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Umbrella Academy
14,833 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,949 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,698 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,913 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,627 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,614 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,587 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,380 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,791 votes
10
— Totally Ninja!
83%
White Collar
10,239 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Boardwalk Empire
9,282 votes
10
— Totally Ninja!
73%
2 Broke Girls
9,208 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
9,150 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Penny Dreadful
8,442 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
8,378 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Misfits
8,218 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Bates Motel
8,059 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Luther
7,827 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Legion
7,102 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The OA
6,816 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Justified
6,555 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Broadchurch
6,068 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Bodyguard
5,968 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pacific
5,841 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Six Feet Under
5,630 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Freaks and Geeks
5,263 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Veronica Mars
5,236 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Veep
4,809 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Skins
4,765 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch