trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Erik Thauvin
VIP
10
0
followers
Everett, WA, USA
56
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
42
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
55,877 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
48,597 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
38,933 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,409 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,293 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,902 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,212 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,223 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,106 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,703 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,479 votes
7
— Good
73%
Maleficent
21,127 votes
7
— Good
73%
Peppermint
6,761 votes
7
— Good
72%
Game Night
17,268 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,491 votes
7
— Good
71%
The Old Guard
10,614 votes
7
— Good
71%
Safe House
7,226 votes
7
— Good
70%
Venom
33,680 votes
7
— Good
70%
Jimmy Carr: His Dark Material
494 votes
7
— Good
70%
Angel Has Fallen
10,260 votes
7
— Good
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,314 votes
7
— Good
70%
Black Widow
23,875 votes
7
— Good
69%
Underworld: Blood Wars
13,794 votes
7
— Good
68%
The Protégé
3,924 votes
7
— Good
68%
Rampage
15,500 votes
7
— Good
67%
The November Man
3,777 votes
7
— Good
67%
Ninja Assassin
2,512 votes
7
— Good
66%
The Expendables
12,688 votes
7
— Good
66%
Bloodshot
10,595 votes
7
— Good
65%
The Warriors Gate
885 votes
7
— Good
64%
The Meg
16,192 votes
7
— Good
63%
Jolt
3,568 votes
7
— Good
63%
SAS: Red Notice
2,107 votes
7
— Good
62%
Samaritan
4,591 votes
7
— Good
61%
Army of the Dead
9,704 votes
7
— Good
61%
Outside the Wire
4,150 votes
7
— Good
61%
F9
10,824 votes
7
— Good
61%
The Three Musketeers
3,405 votes
7
— Good
60%
The Courier
1,476 votes
7
— Good
60%
Babylon A.D.
3,323 votes
7
— Good
59%
Skylines
1,581 votes
7
— Good
58%
The Doorman
1,190 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup