trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ireney Berezniak
VIP
10
9
followers
Calgary
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
86
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,328 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,467 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,027 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,079 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,492 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,839 votes
8
— Great
86%
The Office
27,449 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,726 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
26,135 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,878 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,514 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,133 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,251 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,513 votes
8
— Great
86%
Dark
17,088 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,418 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,911 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,006 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,790 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,695 votes
6
— Fair
85%
Archer
11,478 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,206 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,086 votes
7
— Good
83%
The Haunting of Hill House
10,702 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,111 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,891 votes
9
— Superb
74%
Star Trek: Discovery
8,548 votes
5
— Meh
87%
Succession
8,277 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,817 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,211 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,814 votes
6
— Fair
85%
Rome
6,791 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,789 votes
7
— Good
75%
The OA
6,597 votes
5
— Meh
82%
The Night Of
5,888 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,864 votes
9
— Superb
78%
The Orville
5,864 votes
6
— Fair
77%
Preacher
5,671 votes
7
— Good
82%
The Last Kingdom
5,507 votes
8
— Great
81%
Silo
5,334 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,262 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,173 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,104 votes
9
— Superb
85%
Yellowstone
4,870 votes
9
— Superb
76%
See
4,820 votes
7
— Good
77%
12 Monkeys
4,628 votes
6
— Fair
83%
The Grand Tour
4,311 votes
9
— Superb
78%
Master of None
4,076 votes
9
— Superb
77%
Marco Polo
3,961 votes
6
— Fair
76%
Dark Matter
3,912 votes
7
— Good
78%
Travelers
3,823 votes
8
— Great
82%
Hell on Wheels
3,812 votes
8
— Great
76%
The Haunting of Bly Manor
3,623 votes
5
— Meh
79%
Narcos: Mexico
3,289 votes
9
— Superb
73%
Colony
3,178 votes
7
— Good
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,890 votes
9
— Superb
79%
Godless
2,789 votes
8
— Great
69%
Hemlock Grove
2,519 votes
5
— Meh
80%
Eastbound & Down
2,441 votes
7
— Good
64%
Invasion
2,420 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup