Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
evilpanda
0
Followers
1
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
71
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
76%
Spider-Man: Far From Home
34,060 votes
7
— Good
80%
The Terminator
23,514 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
21,031 votes
7
— Good
76%
Nobody
20,080 votes
7
— Good
72%
The Cabin in the Woods
16,106 votes
7
— Good
71%
The Invisible Man
14,452 votes
7
— Good
67%
Nope
12,906 votes
7
— Good
79%
The Game
11,435 votes
7
— Good
67%
It Follows
11,349 votes
7
— Good
71%
The Fall Guy
10,465 votes
7
— Good
77%
Godzilla Minus One
7,860 votes
7
— Good
65%
X
7,724 votes
7
— Good
67%
Scream 2
6,701 votes
7
— Good
64%
The Guilty
5,786 votes
7
— Good
63%
Krampus
5,733 votes
7
— Good
69%
Licorice Pizza
4,520 votes
7
— Good
68%
Challengers
4,224 votes
7
— Good
69%
Fresh
3,710 votes
7
— Good
62%
Hellraiser
3,017 votes
7
— Good
68%
Elle
3,014 votes
7
— Good
67%
Ingrid Goes West
2,624 votes
7
— Good
74%
Ed Wood
2,535 votes
7
— Good
65%
Watcher
2,518 votes
7
— Good
66%
The Perfection
2,517 votes
7
— Good
62%
Wrong Turn
2,489 votes
7
— Good
62%
Frozen
2,345 votes
7
— Good
73%
Angel Heart
2,089 votes
7
— Good
73%
Decision to Leave
2,032 votes
7
— Good
65%
Saint Maud
1,895 votes
7
— Good
63%
V/H/S/2
1,806 votes
7
— Good
69%
Vengeance
1,717 votes
7
— Good
62%
Come to Daddy
1,355 votes
7
— Good
67%
Red Rocket
1,347 votes
7
— Good
70%
Blade of the Immortal
1,340 votes
7
— Good
45%
Wounds
1,336 votes
7
— Good
68%
Near Dark
1,218 votes
7
— Good
62%
The Dark and the Wicked
1,183 votes
7
— Good
57%
Windfall
1,168 votes
7
— Good
66%
45 Years
1,128 votes
7
— Good
61%
Censor
1,101 votes
7
— Good
54%
In a Violent Nature
1,049 votes
7
— Good
70%
Exhuma
995 votes
7
— Good
51%
Downhill
900 votes
7
— Good
64%
Villains
897 votes
7
— Good
66%
The Ones Below
844 votes
7
— Good
53%
Megan Is Missing
755 votes
7
— Good
60%
In Fabric
679 votes
7
— Good
66%
Cruising
601 votes
7
— Good
66%
Anything for Jackson
599 votes
7
— Good
63%
The Boy Behind The Door
549 votes
7
— Good
63%
They Look Like People
543 votes
7
— Good
59%
Hatchet II
537 votes
7
— Good
61%
Coming Home in the Dark
526 votes
7
— Good
72%
Brother
516 votes
7
— Good
62%
All My Friends Hate Me
466 votes
7
— Good
68%
Nitram
448 votes
7
— Good
73%
Ghostwatch
346 votes
7
— Good
51%
Dashcam
343 votes
7
— Good
64%
Rent-A-Pal
339 votes
7
— Good
68%
Heaven Knows What
338 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch