trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ramesh Hetfield
VIP
7
14
followers
Malaysia
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Loki
15,672 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,796 votes
7
— Good
80%
Good Omens
6,899 votes
7
— Good
74%
Locke & Key
4,815 votes
7
— Good
74%
The Outsider
3,364 votes
7
— Good
75%
Hijack
2,812 votes
7
— Good
72%
Ragnarok
2,344 votes
7
— Good
72%
Behind Her Eyes
2,029 votes
7
— Good
71%
The Stranger
1,878 votes
7
— Good
65%
Kaleidoscope
1,741 votes
7
— Good
70%
The Continental: From the World of John Wick
1,656 votes
7
— Good
70%
Outcast
1,472 votes
7
— Good
67%
The Boys Presents: Diabolical
1,293 votes
7
— Good
68%
A Murder at the End of the World
1,144 votes
7
— Good
76%
Condor
1,057 votes
7
— Good
74%
Ultimate Spider-Man
976 votes
7
— Good
70%
The Staircase
921 votes
7
— Good
74%
Shining Girls
891 votes
7
— Good
69%
Stay Close
865 votes
7
— Good
67%
The Crossing
710 votes
7
— Good
73%
Deception
674 votes
7
— Good
66%
neXt
620 votes
7
— Good
73%
CSI: Vegas
605 votes
7
— Good
67%
The Player
508 votes
7
— Good
67%
Creepshow
467 votes
7
— Good
71%
The Endgame
462 votes
7
— Good
72%
The Underground Railroad
395 votes
7
— Good
65%
Son of Zorn
381 votes
7
— Good
73%
Harald Baldr
333 votes
7
— Good
64%
Dummy
180 votes
7
— Good
69%
Are You Afraid of the Dark?
173 votes
7
— Good
71%
Interrogation
161 votes
7
— Good
61%
The Indian Detective
124 votes
7
— Good
72%
Aranyak
115 votes
7
— Good
66%
Nightwing: The Series
108 votes
7
— Good
68%
JL50
80 votes
7
— Good
69%
Sunflower
77 votes
7
— Good
72%
Kudi Yedamaithe
14 votes
7
— Good
73%
Modern Love Chennai
10 votes
7
— Good
54%
As I'm Suffering From Kadhal
9 votes
7
— Good
30%
Postman
3 votes
7
— Good
70%
Pettaikaali
2 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup