trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ramesh Hetfield
VIP
7
14
followers
Malaysia
45
Ramesh
is watching
Sweet Tooth
3x05
"The Tail-Tale Heart"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
61,042 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,120 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,081 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,898 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,832 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,120 votes
8
— Great
76%
Almost Human
5,380 votes
8
— Great
75%
Constantine
4,989 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,243 votes
8
— Great
78%
Master of None
4,075 votes
8
— Great
81%
Leverage
3,891 votes
8
— Great
76%
Yellowjackets
3,003 votes
8
— Great
76%
Defending Jacob
2,482 votes
8
— Great
68%
Intelligence
2,156 votes
8
— Great
75%
Reaper
1,409 votes
8
— Great
72%
The Tick
1,272 votes
8
— Great
69%
Blood of Zeus
1,205 votes
8
— Great
72%
Brickleberry
1,192 votes
8
— Great
75%
Waco
934 votes
8
— Great
71%
Night Sky
916 votes
8
— Great
75%
THEM
914 votes
8
— Great
73%
Mrs. Davis
837 votes
8
— Great
64%
Vixen
504 votes
8
— Great
67%
Damien
484 votes
8
— Great
72%
House of Secrets: The Burari Deaths
390 votes
8
— Great
75%
Paava Kadhaigal
66 votes
8
— Great
63%
November Story
47 votes
8
— Great
67%
Visionaries: Knights of the Magical Light
39 votes
8
— Great
70%
Tabbar
35 votes
8
— Great
65%
Iru Dhuruvam
17 votes
8
— Great
63%
Fingertip
6 votes
8
— Great
80%
Hilang
2 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup