trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ramesh Hetfield
VIP
7
14
followers
Malaysia
45
Ramesh
is watching
Sweet Tooth
3x03
"The Pack"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
143
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
86%
Ted Lasso
11,830 votes
8
— Great
86%
Dark
17,060 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,120 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,690 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,072 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,095 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,926 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Unbelievable
3,484 votes
9
— Superb
81%
Leverage
3,891 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,551 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,897 votes
8
— Great
80%
Loki
15,705 votes
7
— Good
80%
Black Bird
3,098 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,909 votes
7
— Good
80%
Hilang
2 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,040 votes
8
— Great
78%
The Railway Men - The Untold Story of Bhopal 1984
201 votes
6
— Fair
78%
Master of None
4,075 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,080 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,921 votes
6
— Fair
76%
Defending Jacob
2,482 votes
8
— Great
76%
Almost Human
5,380 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,243 votes
8
— Great
76%
Yellowjackets
3,003 votes
8
— Great
76%
Condor
1,057 votes
7
— Good
75%
The OA
6,592 votes
9
— Superb
75%
THEM
914 votes
8
— Great
75%
Reaper
1,409 votes
8
— Great
75%
Constantine
4,989 votes
8
— Great
75%
Waco
934 votes
8
— Great
75%
Hijack
2,818 votes
7
— Good
75%
Paava Kadhaigal
66 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,960 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Breathe
214 votes
9
— Superb
74%
Ultimate Spider-Man
976 votes
7
— Good
74%
Shining Girls
895 votes
7
— Good
74%
The Outsider
3,369 votes
7
— Good
74%
Locke & Key
4,823 votes
7
— Good
74%
Suzhal - The Vortex
108 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Mrs. Davis
837 votes
8
— Great
73%
Deception
674 votes
7
— Good
73%
Hawkeye
8,119 votes
8
— Great
73%
Harald Baldr
332 votes
7
— Good
73%
Tales from the Loop
1,427 votes
6
— Fair
73%
CSI: Vegas
606 votes
7
— Good
73%
Modern Love Chennai
10 votes
7
— Good
72%
Kudi Yedamaithe
14 votes
7
— Good
72%
Brickleberry
1,192 votes
8
— Great
72%
The Underground Railroad
395 votes
7
— Good
72%
Aranyak
115 votes
7
— Good
72%
House of Secrets: The Burari Deaths
390 votes
8
— Great
72%
Behind Her Eyes
2,033 votes
7
— Good
72%
The Tick
1,272 votes
8
— Great
72%
Paper Girls
647 votes
6
— Fair
72%
Gaalivaana
9 votes
6
— Fair
72%
Ragnarok
2,350 votes
7
— Good
71%
Night Sky
916 votes
8
— Great
71%
Ascension
1,614 votes
6
— Fair
71%
Interrogation
161 votes
7
— Good
71%
The Endgame
463 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup