trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
ezzys2015
0
followers
London, England
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
70
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Inception
71,559 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,856 votes
8
— Great
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,573 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,665 votes
8
— Great
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,058 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,063 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
32,535 votes
8
— Great
82%
The Truman Show
28,548 votes
8
— Great
81%
1917
24,735 votes
8
— Great
80%
The Grand Budapest Hotel
24,504 votes
8
— Great
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,459 votes
8
— Great
76%
Nobody
19,253 votes
8
— Great
79%
Jojo Rabbit
18,785 votes
8
— Great
74%
War Dogs
19,069 votes
8
— Great
82%
Snatch
17,977 votes
8
— Great
81%
A Beautiful Mind
18,052 votes
8
— Great
79%
Hot Fuzz
16,896 votes
8
— Great
78%
The Gentlemen
16,311 votes
8
— Great
79%
Taxi Driver
14,579 votes
8
— Great
70%
The Da Vinci Code
15,099 votes
8
— Great
76%
Snowden
14,472 votes
8
— Great
75%
The Founder
14,415 votes
8
— Great
71%
The Invisible Man
14,195 votes
8
— Great
73%
The Simpsons Movie
13,387 votes
8
— Great
80%
Ferris Bueller's Day Off
11,461 votes
8
— Great
81%
The Help
10,388 votes
8
— Great
75%
Palm Springs
9,696 votes
8
— Great
76%
Boyhood
9,085 votes
8
— Great
68%
The Hunt
8,717 votes
8
— Great
61%
Old
8,966 votes
8
— Great
75%
Promising Young Woman
8,095 votes
8
— Great
67%
Vacation
8,025 votes
8
— Great
72%
Happy Gilmore
6,428 votes
8
— Great
70%
EuroTrip
6,334 votes
8
— Great
81%
The Father
5,874 votes
8
— Great
69%
The Gift
6,353 votes
8
— Great
70%
Widows
6,231 votes
8
— Great
81%
CODA
5,568 votes
8
— Great
70%
Bombshell
5,763 votes
8
— Great
69%
The Devil All the Time
5,398 votes
8
— Great
71%
Bad Santa
5,143 votes
8
— Great
72%
The Death of Stalin
5,016 votes
8
— Great
77%
WarGames
4,854 votes
8
— Great
71%
Jungle
4,895 votes
8
— Great
75%
The Florida Project
4,693 votes
8
— Great
72%
Team America: World Police
4,257 votes
8
— Great
75%
The Way Way Back
3,837 votes
8
— Great
67%
Stillwater
3,979 votes
8
— Great
67%
Road Trip
3,741 votes
8
— Great
76%
The Fundamentals of Caring
3,450 votes
8
— Great
71%
The King of Staten Island
3,291 votes
8
— Great
74%
Official Secrets
2,951 votes
8
— Great
78%
Shoplifters
2,813 votes
8
— Great
69%
Dragged Across Concrete
2,967 votes
8
— Great
70%
Michael Clayton
2,714 votes
8
— Great
72%
The Good Liar
2,675 votes
8
— Great
56%
Brüno
3,011 votes
8
— Great
70%
Bad Education
2,478 votes
8
— Great
69%
Happiest Season
2,495 votes
8
— Great
73%
Jerry & Marge Go Large
2,023 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup