Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Caleb
0
Followers
0
Following
Kansas
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
54
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
Anne with an E
3,216 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
28,608 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,555 votes
7
— Good
85%
Parks and Recreation
17,995 votes
8
— Great
85%
Dragon Ball Z
6,485 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,150 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
42,530 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,343 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,468 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Gilmore Girls
6,823 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Regular Show
2,349 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Originals
7,535 votes
9
— Superb
81%
Malcolm in the Middle
6,279 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Boy Meets World
1,417 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
42,463 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
80%
SpongeBob SquarePants
3,365 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Scandal
4,831 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
62,231 votes
10
— Bazinga!
78%
The Vampire Diaries
15,762 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Robot Chicken
1,845 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Family Guy
19,301 votes
10
— Totally Ninja!
77%
King of the Hill
2,540 votes
8
— Great
77%
Revenge
7,151 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,767 votes
9
— Superb
77%
Drake and Josh
1,216 votes
10
— Totally Ninja!
76%
iZombie
6,559 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dexter's Laboratory
1,493 votes
9
— Superb
76%
GLOW
2,773 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,523 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
15,021 votes
10
— Totally Ninja!
76%
American Dad!
8,536 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Powerpuff Girls
1,268 votes
8
— Great
75%
Pretty Little Liars
9,036 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
32,347 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,920 votes
9
— Superb
74%
Home Improvement
2,008 votes
7
— Good
74%
Good Luck Charlie
621 votes
9
— Superb
74%
Foster's Home for Imaginary Friends
594 votes
9
— Superb
74%
Designated Survivor
5,766 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,785 votes
8
— Great
73%
Saturday Night Live
2,423 votes
9
— Superb
73%
Rugrats
957 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Dear White People
1,377 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,390 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,585 votes
8
— Great
69%
Aaahh!!! Real Monsters
337 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Resurrection
1,464 votes
8
— Great
68%
Quick Draw McGraw
50 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Late Show with David Letterman
203 votes
9
— Superb
66%
Betty White's Off Their Rockers
76 votes
8
— Great
66%
The Magilla Gorilla Show
41 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Hong Kong Phooey
70 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Yogi Bear Show
204 votes
10
— Totally Ninja!
62%
The Cleveland Show
1,885 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch