trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Drielly
0
followers
Brasil
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
49
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,195 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,329 votes
7
— Good
85%
Friends
41,387 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,494 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,038 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,795 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,071 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,971 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,116 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,254 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,079 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,743 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,091 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,328 votes
7
— Good
66%
Under the Dome
12,690 votes
5
— Meh
82%
Sense8
11,386 votes
8
— Great
73%
2 Broke Girls
9,041 votes
7
— Good
80%
Bates Motel
7,903 votes
9
— Superb
80%
Lie to Me
7,301 votes
7
— Good
82%
Big Little Lies
7,058 votes
9
— Superb
75%
The OA
6,592 votes
8
— Great
77%
The Sinner
4,854 votes
5
— Meh
71%
Defiance
4,339 votes
7
— Good
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,826 votes
9
— Superb
77%
Dead to Me
3,293 votes
8
— Great
70%
Emily in Paris
2,955 votes
8
— Great
80%
Dead Like Me
2,686 votes
7
— Good
80%
Grace and Frankie
2,343 votes
8
— Great
73%
3%
2,275 votes
7
— Good
67%
Living with Yourself
1,880 votes
6
— Fair
86%
SKAM
1,480 votes
6
— Fair
73%
Faking It
1,496 votes
6
— Fair
78%
The Kominsky Method
1,379 votes
7
— Good
78%
Rookie Blue
1,204 votes
6
— Fair
60%
Too Hot to Handle
838 votes
4
— Poor
67%
Gypsy
748 votes
6
— Fair
72%
The Circle
701 votes
8
— Great
70%
Great News
500 votes
7
— Good
76%
The L Word: Generation Q
361 votes
8
— Great
75%
Merlí: Sapere Aude
293 votes
7
— Good
82%
Legendary
157 votes
9
— Superb
87%
UNHhhh
105 votes
8
— Great
56%
I Hate My Teenage Daughter
136 votes
5
— Meh
72%
Rhythm + Flow
106 votes
9
— Superb
87%
Above Justice
84 votes
9
— Superb
75%
RBD: The Family
38 votes
7
— Good
63%
Transit Girls
28 votes
7
— Good
66%
All For One
18 votes
6
— Fair
70%
Trixie & Katya Save the World
11 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup