trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
fatshotty
2
followers
Omicron Persei 8
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,174
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
18
19
20
65%
The Hunter
151 votes
10
— Totally Ninja!
66%
52 Pick-Up
147 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Murphy's Law
146 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Arabesque
145 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Lupin the 3rd
142 votes
10
— Totally Ninja!
47%
Calculator
142 votes
2
— Terrible
70%
Catch a Fire
140 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Knightriders
140 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Dial Code Santa Claus
134 votes
10
— Totally Ninja!
45%
American Warships
134 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Lancaster Skies
133 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The City of Violence
132 votes
10
— Totally Ninja!
54%
The Worthy
132 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Flatfoot in Hong Kong
131 votes
10
— Totally Ninja!
69%
No Man's Land
131 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Kickboxer 3: The Art of War
131 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The White Buffalo
131 votes
10
— Totally Ninja!
66%
In Like Flint
130 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Steel Dawn
130 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Q & A
128 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Emperor of the North
128 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Paradise Alley
125 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Diabolik - Ginko Attacks
125 votes
6
— Fair
65%
Best Seller
123 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Prime Cut
123 votes
10
— Totally Ninja!
53%
1990: The Bronx Warriors
122 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Target
118 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Little Nikita
117 votes
10
— Totally Ninja!
52%
Kickboxer 4: The Aggressor
117 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Playing God
115 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Hanover Street
111 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Gray Lady Down
110 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Beethoven's Treasure Tail
109 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Blue Max
108 votes
10
— Totally Ninja!
72%
North Sea Hijack
105 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Secret Reunion
104 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Outlaws - For Greater Glory
102 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Renegades
101 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Le Deuxième Souffle
101 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Marrying Man
100 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Navigator: A Medieval Odyssey
99 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Hanky Panky
96 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Natural City
95 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Holcroft Covenant
91 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Gorgo
88 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Dead Bang
84 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Vice Squad
84 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Nest
83 votes
10
— Totally Ninja!
49%
LA Apocalypse
82 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Baby: Secret of the Lost Legend
81 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Public Eye
80 votes
10
— Totally Ninja!
46%
The Redemption: Kickboxer 5
80 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Gunmen
72 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Mountain Patrol
69 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Animal
68 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Ride - Downhill
66 votes
2
— Terrible
54%
Grey Owl
64 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Nadine
64 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Tokyo Ghoul 'S'
63 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Freebie and the Bean
62 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
18
19
20
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup