trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Felikis
0
followers
Spain
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
53
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Walking Dead
65,834 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,068 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,190 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,814 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,712 votes
8
— Great
77%
The 100
20,116 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,773 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,873 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,722 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,585 votes
9
— Superb
82%
Castle
11,671 votes
7
— Good
66%
Under the Dome
12,692 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,304 votes
9
— Superb
79%
Legion
6,968 votes
3
— Bad
85%
Dragon Ball Z
6,251 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,903 votes
8
— Great
73%
Sleepy Hollow
5,252 votes
9
— Superb
84%
Neon Genesis Evangelion
4,898 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dragon Ball
4,739 votes
8
— Great
76%
Elfen Lied
2,923 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Fairy Tail
2,487 votes
7
— Good
76%
Pokémon
2,475 votes
8
— Great
70%
Dragon Ball GT
2,262 votes
7
— Good
77%
3rd Rock from the Sun
2,049 votes
8
— Great
71%
High School of the Dead
2,066 votes
9
— Superb
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,539 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Once Upon a Time in Wonderland
1,489 votes
6
— Fair
72%
Dead Set
1,133 votes
8
— Great
78%
Digimon: Digital Monsters
968 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Accel World
689 votes
8
— Great
80%
Gargoyles
652 votes
9
— Superb
71%
Life's Too Short
686 votes
8
— Great
80%
The Adventures of Tintin
629 votes
9
— Superb
86%
Sherlock Holmes
461 votes
10
— Totally Ninja!
79%
La que se avecina
462 votes
9
— Superb
71%
A Certain Magical Index
487 votes
8
— Great
78%
A Certain Scientific Railgun
424 votes
8
— Great
71%
Death Valley
443 votes
5
— Meh
84%
There is no one living here
381 votes
8
— Great
70%
The Boat
370 votes
8
— Great
73%
Code Lyoko
299 votes
8
— Great
75%
Aida
193 votes
9
— Superb
77%
Slayers
173 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Life After People: The Series
124 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Dogtanian and the Three Muskehounds
108 votes
8
— Great
74%
Around the World With Willy Fog
103 votes
8
— Great
77%
Sherlock Hound
95 votes
9
— Superb
64%
A-Channel
72 votes
6
— Fair
57%
The Hill Dyed Rose Madder
75 votes
6
— Fair
60%
Code Lyoko: Evolution
43 votes
6
— Fair
60%
Angel or Demon
30 votes
8
— Great
55%
Mortadelo & Filemon
8 votes
10
— Totally Ninja!
56%
Warriors
6 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup