trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Felipe Troy
VIP
8
3
followers
Paris, France
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
Arrival
56,332 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,744 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,295 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,595 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
38,879 votes
8
— Great
74%
Split
32,411 votes
8
— Great
80%
Blade Runner
27,022 votes
8
— Great
77%
La La Land
24,635 votes
8
— Great
72%
10 Cloverfield Lane
24,461 votes
8
— Great
73%
The Nice Guys
22,088 votes
8
— Great
83%
Aliens
20,028 votes
8
— Great
71%
Atomic Blonde
18,400 votes
8
— Great
80%
12 Years a Slave
16,706 votes
8
— Great
72%
We're the Millers
17,459 votes
8
— Great
76%
BlacKkKlansman
13,855 votes
8
— Great
71%
Nerve
12,628 votes
8
— Great
69%
Office Christmas Party
12,200 votes
8
— Great
61%
Downsizing
11,444 votes
8
— Great
71%
CHiPS
10,390 votes
8
— Great
75%
Molly's Game
9,796 votes
8
— Great
65%
A Million Ways to Die in the West
10,355 votes
8
— Great
76%
True Grit
8,740 votes
8
— Great
77%
Instant Family
8,083 votes
8
— Great
74%
The Infiltrator
7,972 votes
8
— Great
68%
Enemy
7,571 votes
8
— Great
66%
House of Gucci
5,995 votes
8
— Great
70%
All the Money in the World
5,111 votes
8
— Great
75%
Anthropoid
3,728 votes
8
— Great
73%
Dolemite Is My Name
2,928 votes
8
— Great
66%
Red Eye
2,942 votes
8
— Great
66%
Gringo
2,569 votes
8
— Great
72%
Cartel Land
1,130 votes
8
— Great
79%
Cowspiracy: The Sustainability Secret
1,006 votes
8
— Great
76%
Bad Genius
999 votes
8
— Great
56%
Drunk Parents
1,009 votes
8
— Great
65%
Infinity Chamber
837 votes
8
— Great
77%
Neal Brennan: 3 Mics
302 votes
8
— Great
67%
The Ferpect Crime
285 votes
8
— Great
69%
The Club
278 votes
8
— Great
74%
The Women on the 6th Floor
250 votes
8
— Great
69%
Torment
133 votes
8
— Great
78%
The New Watchdogs
37 votes
8
— Great
66%
A Film About Coffee
31 votes
8
— Great
69%
Jeremiah Tower: The Last Magnificent
27 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup