trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
fidach
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
27
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,144 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,785 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,914 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,146 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,025 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,942 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,358 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,666 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,128 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,979 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,107 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,592 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,122 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,420 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
12,966 votes
10
— Totally Ninja!
82%
House of the Dragon
9,900 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,092 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Severance
8,814 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Picard
5,045 votes
8
— Great
86%
Curb Your Enthusiasm
4,933 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Carnival Row
3,988 votes
7
— Good
83%
Spaced
1,736 votes
10
— Totally Ninja!
86%
QI
1,519 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Ancient Aliens
1,357 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Father Ted
1,082 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Thick of It
982 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Curse of Oak Island
946 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup