Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Jakub Šindler
1
Follower
0
Following
Pilsen, Plzensky kraj
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
27
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Forrest Gump
45,447 votes
8
— Great
91%
The Shawshank Redemption
43,926 votes
7
— Good
79%
Dune
38,458 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Kill Bill: Vol. 1
28,567 votes
7
— Good
80%
Oppenheimer
23,316 votes
6
— Fair
80%
Kill Bill: Vol. 2
21,067 votes
7
— Good
83%
Dune: Part Two
20,239 votes
10
— Totally Ninja!
79%
No Country for Old Men
20,175 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Suicide Squad
21,032 votes
9
— Superb
68%
The Great Wall
19,895 votes
7
— Good
77%
Moulin Rouge!
6,839 votes
4
— Poor
66%
The Killer
7,252 votes
9
— Superb
68%
Dune
6,586 votes
4
— Poor
59%
Halloween Kills
4,967 votes
4
— Poor
75%
Thank You for Smoking
4,311 votes
8
— Great
79%
Jodorowsky's Dune
1,388 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Honk for Jesus. Save Your Soul.
300 votes
7
— Good
83%
Peter Pan Goes Wrong
184 votes
9
— Superb
81%
Gurren Lagann the Movie: Childhood's End
184 votes
6
— Fair
78%
Don't Hug Me I'm Scared
118 votes
8
— Great
67%
The Forest of Love
126 votes
3
— Bad
81%
Infinity Train
58 votes
9
— Superb
71%
The Kirlian Frequency
8 votes
8
— Great
78%
The Boondocks
13 votes
10
— Totally Ninja!
75%
CoinCoin and the Extra-Humans
11 votes
8
— Great
51%
The Boondocks
7 votes
8
— Great
52%
Infinity Train Book 2: Cracked Reflection
5 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch