trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
filmboicole
17
followers
New York, NY
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
62
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,366 votes
6
— Fair
92%
Breaking Bad
97,498 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,866 votes
5
— Meh
85%
Stranger Things
53,050 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,557 votes
3
— Bad
85%
Friends
41,448 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,790 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,512 votes
7
— Good
86%
The Office
27,461 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,736 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,152 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,142 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,256 votes
6
— Fair
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,056 votes
8
— Great
84%
Community
20,290 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,757 votes
6
— Fair
91%
Avatar: The Last Airbender
18,746 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,481 votes
8
— Great
86%
Dark
17,098 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,297 votes
6
— Fair
77%
New Girl
15,480 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,125 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,774 votes
6
— Fair
74%
Heroes
13,729 votes
6
— Fair
83%
Ozark
12,797 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,609 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,191 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,158 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,139 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,028 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,708 votes
4
— Poor
86%
BoJack Horseman
10,230 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,226 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,769 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,361 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,790 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,696 votes
10
— Totally Ninja!
82%
30 Rock
7,654 votes
9
— Superb
81%
Barry
6,105 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Broadchurch
5,909 votes
8
— Great
76%
A Series of Unfortunate Events
5,053 votes
7
— Good
83%
Schitt's Creek
5,026 votes
9
— Superb
86%
Curb Your Enthusiasm
4,954 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,910 votes
9
— Superb
84%
Atlanta
4,682 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Big Mouth
4,339 votes
9
— Superb
74%
Maniac
4,202 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Over the Garden Wall
4,173 votes
9
— Superb
78%
Master of None
4,076 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Frasier
3,782 votes
7
— Good
76%
The Haunting of Bly Manor
3,624 votes
3
— Bad
74%
The Outsider
3,376 votes
7
— Good
80%
Black Bird
3,104 votes
6
— Fair
72%
Lovecraft Country
2,356 votes
7
— Good
87%
The Twilight Zone
2,076 votes
9
— Superb
74%
Station Eleven
1,680 votes
9
— Superb
68%
Wet Hot American Summer: First Day of Camp
1,215 votes
7
— Good
70%
The Staircase
929 votes
7
— Good
81%
Patriot
859 votes
9
— Superb
76%
Ramy
644 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup