trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Valentino
2
followers
Italy
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
65
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
81%
How I Met Your Mother
41,417 votes
8
— Great
85%
House
29,903 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,926 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
25,979 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,093 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,659 votes
8
— Great
84%
South Park
19,163 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,002 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,782 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,175 votes
8
— Great
80%
Loki
15,622 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,056 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,441 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,187 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,617 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,700 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,061 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,109 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,744 votes
8
— Great
82%
Californication
11,256 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,789 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,163 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,096 votes
8
— Great
73%
2 Broke Girls
9,030 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,287 votes
8
— Great
77%
Smallville
8,163 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,894 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,182 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,043 votes
8
— Great
89%
One Piece
6,154 votes
8
— Great
73%
The Strain
6,649 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,249 votes
8
— Great
82%
Fallout
6,026 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,865 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,853 votes
8
— Great
73%
What If...?
6,127 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,894 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,223 votes
8
— Great
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,621 votes
8
— Great
83%
The Grand Tour
4,291 votes
8
— Great
76%
Dexter: New Blood
4,213 votes
8
— Great
74%
Maniac
4,194 votes
8
— Great
80%
American Crime Story
3,838 votes
8
— Great
77%
The O.C.
3,847 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,592 votes
8
— Great
87%
Anne with an E
3,093 votes
8
— Great
80%
Dragon Ball Super
3,177 votes
8
— Great
76%
Sweet Tooth
2,980 votes
8
— Great
80%
One Tree Hill
2,896 votes
8
— Great
78%
Lethal Weapon
2,873 votes
8
— Great
76%
Defending Jacob
2,465 votes
8
— Great
73%
Ratched
2,435 votes
8
— Great
76%
Akame ga Kill!
2,244 votes
8
— Great
75%
F is for Family
1,924 votes
8
— Great
79%
The Returned
1,704 votes
8
— Great
74%
The Ranch
1,672 votes
8
— Great
75%
Baby Daddy
1,443 votes
8
— Great
69%
Resurrection
1,456 votes
8
— Great
76%
Hellsing
1,358 votes
8
— Great
82%
Kuroko's Basketball
1,118 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup