trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Valentino
2
followers
Italy
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
276
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
91%
Chernobyl
25,978 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,796 votes
9
— Superb
89%
One Piece
6,154 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
130,974 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,343 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
14,214 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Anne with an E
3,093 votes
8
— Great
87%
Haikyu!!
2,018 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,163 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,744 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,175 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,377 votes
4
— Poor
86%
Dark
16,990 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,412 votes
9
— Superb
86%
Oz
3,179 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,323 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,053 votes
9
— Superb
85%
House
29,901 votes
8
— Great
85%
The Bridge
2,736 votes
4
— Poor
85%
Black Mirror
28,735 votes
7
— Good
85%
Twin Peaks
7,654 votes
3
— Bad
85%
Narcos
14,857 votes
9
— Superb
85%
Strappare lungo i bordi
971 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,109 votes
8
— Great
85%
Friends
41,289 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,073 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,820 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,096 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,621 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
23,942 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,163 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,205 votes
6
— Fair
84%
Violet Evergarden
2,119 votes
9
— Superb
84%
Gomorra
1,795 votes
7
— Good
84%
Veronica Mars
5,157 votes
6
— Fair
84%
Hannibal
15,061 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,973 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,002 votes
8
— Great
84%
ERASED
3,784 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,108 votes
4
— Poor
84%
Marvel's Daredevil
22,613 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,056 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,316 votes
4
— Poor
83%
Supernatural
24,887 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,793 votes
9
— Superb
83%
The Grand Tour
4,291 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,154 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,658 votes
9
— Superb
83%
The Crown
7,181 votes
8
— Great
83%
The Originals
7,404 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,659 votes
8
— Great
82%
Bosch
3,215 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,380 votes
7
— Good
82%
The Knick
2,872 votes
2
— Terrible
82%
Strike Back
2,391 votes
6
— Fair
82%
Fallout
6,025 votes
8
— Great
82%
Broadchurch
5,890 votes
7
— Good
82%
Kuroko's Basketball
1,118 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,592 votes
8
— Great
82%
Californication
11,256 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup