trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
FinFan
188
followers
Home
54
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
530
movies
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
7
8
9
68%
Brannigan
144 votes
6
— Fair
68%
Summertime
144 votes
2
— Terrible
76%
The Trip Across Paris
142 votes
7
— Good
77%
The Man Who Never Was
142 votes
8
— Great
64%
Stockholm, Pennsylvania
126 votes
8
— Great
62%
K2
124 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
Black Robe
119 votes
6
— Fair
71%
Love Me Tender
117 votes
5
— Meh
59%
Coda
117 votes
7
— Good
60%
Little Fish
115 votes
5
— Meh
47%
Stardust
114 votes
2
— Terrible
73%
Gray Lady Down
110 votes
9
— Superb
71%
Backbeat
108 votes
6
— Fair
76%
The Fighting Seabees
108 votes
6
— Fair
73%
Paradise Road
104 votes
6
— Fair
55%
Shadowboxer
92 votes
5
— Meh
71%
Drums Along the Mohawk
92 votes
5
— Meh
71%
Trapeze
91 votes
3
— Bad
60%
The Crew
88 votes
7
— Good
73%
Flying Tigers
86 votes
6
— Fair
69%
Madigan
75 votes
5
— Meh
64%
Oscar and Lucinda
63 votes
7
— Good
70%
Strategic Air Command
63 votes
8
— Great
67%
Wild in the Country
61 votes
4
— Poor
68%
Bandits
51 votes
5
— Meh
59%
A for Andromeda
50 votes
6
— Fair
50%
Teknolust
48 votes
1
— Weak Sauce :(
64%
The Confession
44 votes
6
— Fair
64%
Crossfire
41 votes
5
— Meh
58%
Vultures
37 votes
5
— Meh
80%
Antoine & Antoinette
32 votes
5
— Meh
66%
Sweeney!
31 votes
8
— Great
73%
The Spymasters: CIA in the Crosshairs
31 votes
4
— Poor
68%
Born Racer
30 votes
7
— Good
65%
How to Keep the Red Lamp Burning
28 votes
6
— Fair
65%
The War Lover
26 votes
6
— Fair
73%
Sweeney 2
26 votes
5
— Meh
65%
Unconditional
25 votes
8
— Great
68%
Wackersdorf
24 votes
7
— Good
72%
Le Mans 1955
17 votes
6
— Fair
63%
Miracle on Ice
15 votes
7
— Good
71%
King of Texas
8 votes
6
— Fair
40%
Five Golden Dragons
7 votes
2
— Terrible
54%
The Real Hunt for Red October
5 votes
4
— Poor
62%
Treffer
4 votes
8
— Great
47%
The Making of 'Dances with Wolves'
4 votes
7
— Good
70%
Wings of the Navy
2 votes
6
— Fair
40%
Der Tote am Strand
1 vote
4
— Poor
70%
Star Wars: Tragedy of the Chosen One
1 vote
7
— Good
0%
Rebel Scum
0 votes
9
— Superb
1
2
3
7
8
9
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup